PSY I KOTY 3: ŁAPA W ŁAPĘ!

In Aktualności, DVD i Blu-ray

Uwielbiane na całym świecie zwierzęta domowe wracają do akcji! Tym razem psy i koty będą musiały wspólnie połączyć siły, by utrzymać ład i harmonię pomiędzy gatunkami. Na ich drodze stanie inny zwierzęcy wróg, który za wszelką cenę będzie chciał skłócić ukochane przez człowieka czworonożne stworzenia. Film ,,Psy i koty 3: łapa w łapę” ukaże się na DVD 31 maja. Na płycie znajdą się także niepublikowane wcześniej dodatki specjalne.

ULUBIONE ZWIERZAKI DOMOWE WRACAJĄ DO AKCJI! PREMIERA DVD JUŻ 31 MAJA!

Pozornie psy i koty nie mogą żyć w zgodzie. Jednak po wielu staraniach, bohaterom filmu udało się przywrócić powszechny ład i harmonię pomiędzy gatunkami. Gwen Kot i Roger Pies mieszkają w tym samym budynku na przedmieściach Seattle. Ich opiekunowie nie mają jednak pojęcia, że zwierzęta są tajnymi agentami, sprawującymi pieczę nad zaawansowanym systemem ochrony, opracowanym zarówno przez koty, jak i psy. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy pewien złoczyńca manipuluje częstotliwościami systemu. W efekcie psy i koty ponownie zaczynają ze sobą walczyć! Czy misja złoczyńcy się powiedzie? Gwen Kot i Roger Pies zrobią wszystko, by temu zapobiec. Podczas emocjonującego starcia nie zapomną także o najcenniejszej wartości, jaką jest przyjaźń.

Film ,,Psy i koty 3: łapa w łapę” stał się jedną z najbardziej oczekiwanych kontynuacji. Jest trzecią częścią hitów kinowych: ,,Psy i koty” (2001, reż. Lawrence Guterman) oraz ,,Psy i koty: odwet Kitty” (2010, reż. Brad Peyton). Świat pozornie odwiecznych wrogów – psa i kota – na stałe zapisał się w pamięci widzów. Bohaterów filmu pokochali zarówno najmłodsi widzowie, jak i dorośli miłośnicy zwierząt. Trzecią część przygód Rogera i Gwen wyreżyserował Sean McNamara (nominacja do Nagród BAFTA i Emmy za serial dla dzieci ,,Świat Raven”), a za scenariusz odpowiada Scott Bindley (,,Gang wiewióra 2”).

Znana z ,,Teorii wielkiego podrywu” aktorka Melissa Rauch udzieliła swojego charakterystycznego głosu Kotce Gwen. Jak sama przyznała w wywiadzie:
– Najlepszy w podkładaniu głosu zwierzętom staje się fakt, że dzięki temu można nadać mu osobowość.

Głosu Psu Rogerowi użyczył Max Greenfield, nominowany m.in. do nagród Critics’ Choice, Emmy, Złoty Glob oraz Teen Choice za rolę Schmidta w serialu ,,Jess i chłopaki”.

Od premiery pierwszej części ,,Psów i kotów” mija w tym roku 20 lat. Film stał się hitem kinowym i na stałe zapisał się w świadomości widzów. Pierwsza część opowiadała o przebiegłym przywódcy kotów, Panu Tinklesie, który próbował wprowadzić w życie plan unieszkodliwienia psiego gatunku. Do zwierząt walczących o dominację nad światem powrócono w 2010 roku.  W ,,Psach i kotach: odwecie Kitty” ekscentryczny profesor (Jeff Goldbum) dokonał odkrycia, które zachwiało odwiecznym układem sił w świecie zwierząt domowych. W każdej części zagwarantowane są emocjonujące pościgi, nagłe zwroty akcji oraz ogromna ilość uroku ukochanych psów i kotów. Uwaga, uśmiech gwarantowany!

Wydanie DVD zawiera nieopublikowane wcześniej rozmowy z twórcami filmu, ciekawostki filmowe oraz specjalnie przygotowane kalambury. Zabawna opowieść o futrzanych wrogach skierowana jest do wszystkich: zarówno dzieci, jak i starszych widzów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez psów i kotów.  

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Zwierzęce kalambury: Jak powstawał film ,,Psy i koty 3: łapa w łapę”?
  • Obsada zdradza wszystko: głębokie zwierzęce przemyślenia
  • Gagi

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/DzieciToLubia

Galapagos Sp. z o.o. Niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona w 2007 roku przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie Warner Music Poland). Galapagos Films to wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros. i HBO. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Disney/Pixar, Marvel, Lucasfilm, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. “Wołyń”, “Cicha Noc”, “Najlepszy”, “Powidoki”, “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Wkręceni”.

Warner Bros. Entertainment Światowy lider na rynku filmów wideo. Obsługuje największą sieć dystrybucyjną, która oferuje najszerszy wybór filmów na świecie. Biblioteka Warner Bros. Entertainment zawiera najnowsze produkcje komercyjne oraz klasyki wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures i HBO.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Audioriver 2023 – duże ogłoszenie polskich artystów!

To już 4. ogłoszenie line-upu jednego z najważniejszych polskich festiwali. Poznajemy kolejnych wykonawców Audioriver Festival 2023. W najnowszym ogłoszeniu

Read More...

„Metallica: 72 Seasons – Global Premiere” Helios zaprasza na wyjątkowy seans

Sieć kin Helios prezentuje muzyczną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W czwartek, 13 kwietnia na ekranach wybranych kin będzie miał

Read More...

#wtonacjirozmowy: Artur Owczarski: „Lubię prowincjonalną Amerykę bo jest bardzo kulturowo zróżnicowana”.

Luizjańskie gumbo to złożone i aromatyczne danie, które należy spróbować będąc w Nowym Orleanie. Pełna aromatu i wyrazistego smaku

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu