Ulubiona seria dzieci i młodzieży powraca! „Minecraft. Dungeons. Narodziny Arcyzłosadnika” w księgarniach już 19 maja

In Aktualności, Literatura

Ulubiona seria dzieci i młodzieży powraca! Dzielni bohaterowie łączą siły, by przemierzyć targany wojną świat i stawić czoła potężnym wojskom Arcyzłosadnika. Tylko jak właściwie powstała ta budząca grozę armia? I skąd wziął się sam Arcyzłosadnik? Premiera książki „Minecraft. Dungeons. Narodziny Arcyzłosadnika” już 19 maja.

Archie był popychadłem i obiektem drwin. Wszystko za sprawą drobnej postury, braku zapału bojowego i natury poczciwca. Jego jedynym marzeniem było znaleźć sobie miejsce, które będzie mógł nazywać domem. Ale wszyscy wokół postanowili odwrócić się od niego, skazując go na wygnanie z wioski.

Archie włóczył się samotnie, aż wreszcie dotarł do tajemniczej groty wysoko w górach. To tam odnalazł potężny artefakt, który zupełnie odmienił jego życie. Archie odkrył, że dzięki swojemu znalezisku może wyczarować niesamowite rzeczy i zmieniać świat. Nie musiał nawet sam snuć planów, wystarczyło, że robił to, co podpowiadała Kula Władzy. To za jej sprawą Archie stanął na czele potężnej armii…

Wtedy postanowił zemścić się na osadnikach, którzy skazali go na niemal pewną śmierć. Kula, która stopniowo zatruwała jego myśli, miała jednak znaczenie większe ambicje. Artefakt podpowiedział Archiemu, by zawarł sojusz z nieumarłymi i poprowadził połączone armie na podbój wszystkich krain…

Gdy Archie ostatecznie da się przekonać, tylko bohaterowie będą mogli stanąć na drodze jego armii. Czy zdołają obronić mieszkańców? Kto wyjdzie ze starcia obronną ręką? I czy Archie korzysta z Kuli, by sięgnąć po władzę, czy może to artefakt wykorzystuje jego?

„Minecraft Dungeons. Narodziny Arcyzłosadnika” to już szósta oficjalna powieść, która dowodzi, że Minecraft to nie tylko ulubiona gra dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim magiczny świat, do którego zawsze chętnie wracają. Wyjątkowa seria jest doceniana także przez rodziców, którzy podkreślają, że każda z książek to pełna humoru i dynamicznej akcji opowieść z inspirującym morałem.

© 2020 by Mojang AB and Mojang Synergies AB „MINECRAFT™ is a trademark or registered trademark of Mojang Synergies AB.” All Rights Reserved.

Matt Forbeck – nagradzany pisarz, autor pozycji z listy bestsellerów „New York Times’a”, a także projektant gier. Na koncie ma trzydzieści powieści i wkład w powstanie gry wideo Rage 2 oraz RPG zatytułowanej Shotguns & Sorceryna na podstawie jego powieści. Mieszka w Beloit w stanie Wisconsin z żoną i piątką dzieci.

Autor: Matt Forbeck
Przekład: Stanisław Bończyk

Tytuł: Minecraft Dungeons. Narodziny Arcyzłosadnika

Data premiery: 19.05.2021

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu