Finał Ligi Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!

In Aktualności, Kino, Wydarzenia

Sieć kin Helios przygotowała prawdziwe „crème de la crème” dla wszystkich widzów, którzy są spragnieni piłkarskich emocji na najwyższym poziomie. Wielki finał Ligi Mistrzów UEFA w jakości Super HD zagości na ekranach wszystkich obiektów sieci w całej Polsce już w sobotę, 29 maja!

To nie był łatwy rok dla kibiców. Puste stadiony sprawiały, że często mecze pozbawione były wyjątkowej atmosfery, a niektóre spotkania przypominały wręcz sparingi… Na szczęście sytuacja wraca powoli do normy i podczas finału Ligi Mistrzów UEFA będzie można w końcu usłyszeć autentyczne głosy kibiców.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być tego dnia w Porto, Helios przygotował unikalną propozycję, która pozwoli każdemu fanowi piłkarskich zmagań poczuć magię tego wyjątkowego meczu. Doskonały obraz i dźwięk, wygodne fotele, niepowtarzalne towarzystwo innych kibiców, to coś, czego wszystkim (nie tylko kinomanom) brakowało od wielu miesięcy!

Wraz z Telewizją Polsat – oficjalnym nadawcą Ligi Mistrzów UEFA – sieć kin Helios zaprasza na mecz finałowy, w którym zmierzą się Manchester City oraz Chelsea. To „wisienka na torcie” nie tylko dla miłośników angielskiego futbolu. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” sieć zachęca fanów futbolu do zakupu biletów z wyprzedzeniem. 7 dni (i więcej) przed meczem bilety dostępne są w cenie 26,90 zł, 7-1 dni przed meczem kosztują 29,90 zł, a w dniu meczu – 31,90 zł.

Szczegóły oraz bilety na transmisję finału UEFA Champions League dostępne są pod adresem: www.helios.pl/final_lm oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Tego nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe, sportowe emocje!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 50 kinami mającymi łącznie 281 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

“Struktury Intymne” wywiad z Joanną Roszkowską

Joanna Roszkowska jest absolwentką wydziału Wzornictwa Przemysłowego ASP w Warszawie. Przez lata była związana ze sztuką użytkową. Rzeźbę studiowała

Read More...

Lipcowa odsłona Wyboru Krytyków z najlepszą polską literaturą współczesną

Wybór Krytyków to wspólny projekt Empiku i Unii Literackiej, który promuje wybitną polską literaturę współczesną. Co miesiąc troje uznanych krytyków: Paulina

Read More...

„Thiller to mój ulubiony gatunek ..” o książce „Paranoja” (BookEdit, 2021) w wywiadzie z Natalią Kostrzycką.

11 lutego tego roku swoją premierę miała debiutancka książka Natalii Koszyckiej pt. „Paranoja”, która ukazała się na polskim rynku nakładem Wydawnictwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu