Doda o życiu w kłamstwie i sztucznej nadziei – nowy singiel ‘Don’t Wanna Hide’

In Muzyka

Po półtorarocznej przerwie muzycznej Doda prezentuje „Don’t Wanna Hide”, utwór promujący jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów ostatnich lat –„Dziewczyny z Dubaju”.Singiel„Don’t Wanna Hide” to nie tylko gratka dla wszystkich fanów spragnionych premierowego materiału muzycznego od Dody.

To także utwór promujący film „Dziewczyny z Dubaju”, którego artystka jest producentką. Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie numer z miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabianego wokalu artystki. „Don’t Wanna Hide” jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Dorota Rabczewska mówi:–Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie.

To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć. Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry.

 (fot. Mateusz Motyczyński)

Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do „Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst.W klipie do „Don’t Wanna Hide” pojawiły się ujęcia z filmu –to pierwsza okazja, by szersze grono odbiorców mogło zobaczyć sceny z „Dziewczyn z Dubaju”. Film„Dziewczyny z Dubaju”bez wątpienia jest jednąz najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat w polskim kinie. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska („Dzień kobiet”, „Sztuka kochania”), scenariusz napisał Mitja Okorn („Planeta singli”), a zdjęcia to zasługa Artura Reinharta („Pora umierać”, „Jutro będzie lepiej”).

W filmie zagrali m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Kaczmarczyk i Józef Pawłowski. „Dziewczyny z Dubaju” oparte są na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule.Główna bohaterka filmu, Emi,to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie.

Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Posłuchaj singla w serwisach muzycznych: https://doda.lnk.to/dontwannahide

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu