Kamil Bednarek odpowie na pytania fanów podczas spotkania online

In Aktualności

Kamil Bednarek po czterech latach powraca z nową płytą. Premierowy materiał, zebrany na albumie „Inaczej”, fani usłyszą już 6 sierpnia. Natomiast dzień wcześniej, 5 sierpnia, będą mieli okazję zadać piosenkarzowi pytania. Artysta będzie bohaterem wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online, podczas którego zdradzi, jakie niespodzianki przyszykował dla słuchaczy.

„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji artysty. Bednarek stara się odpowiedzieć na wiele pytań, niekiedy bardzo trudnych, które nurtowały go w ostatnich miesiącach. Krążek powstał we współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. Co ciekawe, nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Nowe wydawnictwo promują single „Bądź przy mnie”, „Wojownik światła” czy „pull up”, które tuż po premierze uzyskały status platyny i złota.

„Inaczej” to kolejny etap mojej muzycznej podróży, podczas której wciąż uczę się czegoś nowego i pozwalam sobie na odkrywanie i łączenie nieznanych mi wcześniej gatunków muzycznych. Wspólnie z Jankiem Smoczyńskim staraliśmy się, aby brzmiała nowocześnie, zaskakiwała formą, a przede wszystkim brzmiała „inaczej” niż wszystkie albumy, które dotychczas wydałem. Bądźcie ze mną w tej dźwiękowej ekspedycji i przeżywajcie ją całą wrażliwością, jaką w sobie maciezachęca Kamil Bednarek.

Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Interaktywna transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Na wirtualne spotkanie z artystą zapraszają Empik wraz z Going., e-Muzyka oraz Space Records. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Gierek” wyjątkowa biografia na ekranach kin Helios!

Edward Gierek - to nazwisko zna chyba każdy Polak. Pozostaje w pamięci jako jeden z najważniejszych Polaków XX wieku, choć

Read More...

Wygraj z nudą w zimowe wieczory – 7 najciekawszych planszówek

Gry planszowe to wymagająca i inteligentna rozrywka, która rozwija mózg, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Spędzenie wieczoru przy planszówce

Read More...

#wtonacjirozmowy: Patryk Jaroń: Chcę, by czytelnicy w trakcie odbioru dobrze się bawili

– Mogę jedynie dodać, że jedną z najważniejszych kwestii, jakie chcę przekazać moim czytelnikom jest to, by sięgając po

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu