Nowy termin Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com – 9-10 października 2021 r.

In Muzyka, Wydarzenia

Nowy termin Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com – 9-10 października 2021 r.Organizatorzy Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com zdecydowali o zmianie terminu tego wyjątkowego wydarzenia – z uwagi na prognozowane załamanie pogody festiwal nie odbędzie się w najbliższy weekend i zostanie przeniesiony do hali Łuczniczka w Bydgoszczy na 9-10 października 2021 r. Wszystkie bilety zachowują ważność. Na uczestników imprezy czekać będzie dodatkowa muzyczna niespodzianka.


Ze względu na trudne warunki pogodowe zapowiadane w prognozach na weekend 28-29 sierpnia br. organizatorzy Women’s Voices Bydgoszcz Festival postanowili przenieść festiwal do hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Wiąże się to także ze zmianą terminu imprezy, która odbędzie się w dniach 9-10 października br.  


Wszystkie zakupione bilety utrzymują ważność w nowym terminie. Osoby, które kupiły bilet, ale z różnych powodów nie będą mogły uczestniczyć w festiwalu w październiku, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem wybranej przy zakupie bileterii eBilet, Empik lub Goingapp do 30 września br. Kontakt do bileterii w sprawie zwrotu: eBilet: kontakt@ebilet.pl Goinapp, Empik Bilety:  www.goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy


Women’s Voices Bydgoszcz Festival to z jednej strony festiwal z najlepszą polską muzyką bez ograniczenia stylów, wykonywaną przez topowe żeńskie gwiazdy, a z drugiej strony impreza z przesłaniem, z misją i wiarą w zmiany na lepsze jutro. Hasłem tegorocznej, 3. edycji jest „Girl power/od nowa”. Podobnie, jak w poprzednich latach, dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w projekcie zaprosiła niezwykłe artystki polskiej sceny muzycznej.


Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Brodka, Margaret, Ania Karwan, Natalia Przybysz, Shyness!, Hela Me Ry,  Zalia. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się specjalny koncert „Women’s Voices Girl Power”, podczas którego będzie można usłyszeć m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins. Dodatkowo, w nowym terminie 9-10 października organizatorzy przygotowują jeszcze jedną muzyczną niespodziankę dla uczestników festiwalu – o szczegółach będą informować już wkrótce!


Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty. Na festiwalowiczów czekać będą też m.in. strefa spotkań „Od Nowa” inspired by Answear.com z cyklem rozmów/dyskusji/wywiadów, do której zaproszone zostały twórczynie, pisarki i aktywistki, a także strefa mody.  
Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A. i Wysokieobcasy.pl, a współorganizatorem Miasto Bydgoszcz. Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com. Partnerem głównym tej edycji festiwalu jest również Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami są natomiast: Perła Browary Lubelskie, Instax FujiFilm, LEK-AM, On Lemon.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

10 grudnia startuje 16. AfryKamera!

Tegoroczna edycja AfryKamery to kino artystyczne i gatunkowe, krótkie metraże, a także spotkania z gośćmi i energetyczne koncerty. W  programie znalazły się

Read More...

#wtonacjipromocji: „hTraE 2120 – Lekcja”, czyli bliska fikcyjność

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam najnowszą powieść Małgorzaty Rogalskiej. Autorka udowodniła, że mimo prezentacji życia na

Read More...

“W 80 dni dookoła świata” – film twórców „Epoki lodowcowej 2” w kinach od 25 grudnia!

To pierwsza animowana i pełnometrażowa adaptacja powieści Juliusza Verne’a. W postać Willy’ego Fogga wcielał się już Pierce Brosnan i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu