RIVERLIGHTS 2021

In Wydarzenia

RIVERLIGHTS to wydarzenie rozgrywające się na Wiśle, na odcinku między Portem Czerniakowskim a plażą Rusałka (na wysokości Podzamcza). To przede wszystkim parada jednostek pływających pokazująca warszawskie małe statki, łodzie tradycyjne i motorówki – w paradzie uczestniczy reprezentacja niemal całego środowiska wodniackiego Warszawy.

To co niezwykłe to połączenie rejsu z muzyką – muzyką nowoczesną, elektroniczną oraz spektakl świateł – wszystkie jednostki są specjalnie oświetlone, Przemieszczające się po rzece pulsujące światła stworzą niezwykły spektakl, który będzie można obserwować z bulwarów, przystani i nadwiślańskich klubokawiarni. 

– Sukces ubiegłorocznego Riverlights, a przede wszystkim entuzjastyczne opinie uczestników utwierdziły nas w przekonaniu, że takie wydarzenie warto na stale wpisać w kalendarium wiślanych atrakcji. Udało się – mówi Przemek Dziubłowski z Fundacji Do Dzieła!

W tym roku Riverlights jest częścią Święta Wisły. W wydarzeniu weźmie udział 20 jednostek. O oprawę muzyczną zadba Deaf Can Dance wraz z towarzyszącymi muzykami.

Start parady o godz. 18.30 z Cypla Czerniakowskiego. Pasażerowie zgłaszają się o godz. 18.00 w lokalu Miami Wars, jednak warunkiem jest wysłanie zgłoszenia na kontakt@infobarka.pl i otrzymanie potwierdzenia.

Data wydarzenia: 

4 września, godz. 18.30 – start parady na wysokości Cypla Czerniakowskiego 

punkt kulminacyjny przy Bulwarze im Karskiego

Godz. 19.15 – bulwar im. Karskiego 

powrót do Portu 

Godz. 20.00 – powrót do Portu Czerniakowskiego 

Wydarzenia towarzyszące odbędą się w klubokawiarniach: Miami Wars, Miejsce, Grunt i Woda, Wisława, Babie Lato, Przystań Nowa Fala, Boogalloo Beach Bar. 

Wydarzenie organizuje Fundacja Do Dzieła! partnerem jest Miami Wars. 

RIVERLIGHTS 2021 jest realizowane dzięki wsparciu ze środków M.St. Warszawy.

Link do filmu z ubiegłego roku: https://youtu.be/OyW0cwSF6_A

kontakt@infobarka.pl

tel. 570 321 123

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Anna Krystaszek: Klucz do wydania powieści? Trzeba pisać codziennie

– Oczywiste jest, że nieco się obawiam negatywnych opinii. Jednak jest pewnie powiedzenie, że tylko głupiec się nie boi.

Read More...

#wtonacjipromocji: „Informacja zwrotna”, czyli w zasadzie, jaką się okaże?

Jakub Żulczyk to autor, którego nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym popularność i rozpoznawalność, jaką zyskał dzięki nieszablonowym publikacjom

Read More...

#wtonacjipromocji: „Tokio vice”, czyli czas odkryć brutalną twarz Japonii!

Tym razem w serii #wtonacjipromocji prezentujemy Wam publikację Jake’a Adelsteina. Prawdą jest, że została wydana w 2009 roku, lecz

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu