RIVERLIGHTS 2021

In Wydarzenia

RIVERLIGHTS to wydarzenie rozgrywające się na Wiśle, na odcinku między Portem Czerniakowskim a plażą Rusałka (na wysokości Podzamcza). To przede wszystkim parada jednostek pływających pokazująca warszawskie małe statki, łodzie tradycyjne i motorówki – w paradzie uczestniczy reprezentacja niemal całego środowiska wodniackiego Warszawy.

To co niezwykłe to połączenie rejsu z muzyką – muzyką nowoczesną, elektroniczną oraz spektakl świateł – wszystkie jednostki są specjalnie oświetlone, Przemieszczające się po rzece pulsujące światła stworzą niezwykły spektakl, który będzie można obserwować z bulwarów, przystani i nadwiślańskich klubokawiarni. 

– Sukces ubiegłorocznego Riverlights, a przede wszystkim entuzjastyczne opinie uczestników utwierdziły nas w przekonaniu, że takie wydarzenie warto na stale wpisać w kalendarium wiślanych atrakcji. Udało się – mówi Przemek Dziubłowski z Fundacji Do Dzieła!

W tym roku Riverlights jest częścią Święta Wisły. W wydarzeniu weźmie udział 20 jednostek. O oprawę muzyczną zadba Deaf Can Dance wraz z towarzyszącymi muzykami.

Start parady o godz. 18.30 z Cypla Czerniakowskiego. Pasażerowie zgłaszają się o godz. 18.00 w lokalu Miami Wars, jednak warunkiem jest wysłanie zgłoszenia na kontakt@infobarka.pl i otrzymanie potwierdzenia.

Data wydarzenia: 

4 września, godz. 18.30 – start parady na wysokości Cypla Czerniakowskiego 

punkt kulminacyjny przy Bulwarze im Karskiego

Godz. 19.15 – bulwar im. Karskiego 

powrót do Portu 

Godz. 20.00 – powrót do Portu Czerniakowskiego 

Wydarzenia towarzyszące odbędą się w klubokawiarniach: Miami Wars, Miejsce, Grunt i Woda, Wisława, Babie Lato, Przystań Nowa Fala, Boogalloo Beach Bar. 

Wydarzenie organizuje Fundacja Do Dzieła! partnerem jest Miami Wars. 

RIVERLIGHTS 2021 jest realizowane dzięki wsparciu ze środków M.St. Warszawy.

Link do filmu z ubiegłego roku: https://youtu.be/OyW0cwSF6_A

kontakt@infobarka.pl

tel. 570 321 123

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Hubert Kęska: W człowieku najpiękniejsza jest złożoność

– Uzmysłowić należy sobie przede wszystkim, że ta nasza młodość fizyczna ma dość krótki termin przydatności. Kiedy masz lat

Read More...

Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta do World of Tanks PC!

1.12.2021 — Wargaming opublikował właśnie zwiastun Operacji Świątecznych w World of Tanks na komputerach osobistych. Głównym bohaterem tego oczekiwanego wydarzenia jest znany

Read More...

Audioriver ogłasza kolejne plany na jubileuszową edycję festiwalu!

Audioriver się zmienia! Organizatorzy ogłaszają kolejne plany dotyczące 15. odsłony festiwalu, która odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2022 roku w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu