RIVERLIGHTS 2021

In Wydarzenia

RIVERLIGHTS to wydarzenie rozgrywające się na Wiśle, na odcinku między Portem Czerniakowskim a plażą Rusałka (na wysokości Podzamcza). To przede wszystkim parada jednostek pływających pokazująca warszawskie małe statki, łodzie tradycyjne i motorówki – w paradzie uczestniczy reprezentacja niemal całego środowiska wodniackiego Warszawy.

To co niezwykłe to połączenie rejsu z muzyką – muzyką nowoczesną, elektroniczną oraz spektakl świateł – wszystkie jednostki są specjalnie oświetlone, Przemieszczające się po rzece pulsujące światła stworzą niezwykły spektakl, który będzie można obserwować z bulwarów, przystani i nadwiślańskich klubokawiarni. 

– Sukces ubiegłorocznego Riverlights, a przede wszystkim entuzjastyczne opinie uczestników utwierdziły nas w przekonaniu, że takie wydarzenie warto na stale wpisać w kalendarium wiślanych atrakcji. Udało się – mówi Przemek Dziubłowski z Fundacji Do Dzieła!

W tym roku Riverlights jest częścią Święta Wisły. W wydarzeniu weźmie udział 20 jednostek. O oprawę muzyczną zadba Deaf Can Dance wraz z towarzyszącymi muzykami.

Start parady o godz. 18.30 z Cypla Czerniakowskiego. Pasażerowie zgłaszają się o godz. 18.00 w lokalu Miami Wars, jednak warunkiem jest wysłanie zgłoszenia na kontakt@infobarka.pl i otrzymanie potwierdzenia.

Data wydarzenia: 

4 września, godz. 18.30 – start parady na wysokości Cypla Czerniakowskiego 

punkt kulminacyjny przy Bulwarze im Karskiego

Godz. 19.15 – bulwar im. Karskiego 

powrót do Portu 

Godz. 20.00 – powrót do Portu Czerniakowskiego 

Wydarzenia towarzyszące odbędą się w klubokawiarniach: Miami Wars, Miejsce, Grunt i Woda, Wisława, Babie Lato, Przystań Nowa Fala, Boogalloo Beach Bar. 

Wydarzenie organizuje Fundacja Do Dzieła! partnerem jest Miami Wars. 

RIVERLIGHTS 2021 jest realizowane dzięki wsparciu ze środków M.St. Warszawy.

Link do filmu z ubiegłego roku: https://youtu.be/OyW0cwSF6_A

kontakt@infobarka.pl

tel. 570 321 123

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu