Wrześniowe premiery w Heliosie i energetyczny konkurs!

In Kino

Choć temperatura za oknami powoli spada, w kinach Helios wciąż wznosi się fala gorących tytułów. Najbliższe tygodnie przyniosą moc fantastycznych premier filmowych. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich widzów konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia do Energylandii.

Cały wrzesień obfitować będzie w gorące premiery filmowe. Na ekranach kin Helios już króluje między innymi: romans „After. Ocal mnie”, najnowszy film studia Marvel „Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni” oraz animacja dla całej rodziny „Psi Patrol Film”.

W najbliższy piątek na ekranach zadebiutują ponadto dwie polskie produkcje: komedia w gwiazdorskiej obsadzie „Teściowie” oraz „Small World” – dramat w reżyserii Patryka Vegi.

17 września Helios zaprosi na komedię akcji, inspirowaną prawdziwą historią „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” oraz kontynuację animacji „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła”. W ostatni piątek września premierę będzie miał poruszający film opowiadający o Grzegorzu Przemyku w reżyserii Jana Matuszyńskiego „Żeby nie było śladów” oraz film familijny „Jak rozmawiać z psem”.

Aby wziąć udział we wrześniowej akcji wystarczy wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie https://konkursy.helios.pl/landing/jesien2021 oraz odpowiedzieć na pytanie: Jeśli Twoja wakacyjna przygoda byłaby filmem – to jakim oraz uzasadnić swój wybór w kreatywny sposób do 27 września. Nagrodą główną są podwójne zaproszenia do Energylandii (ważne do 31.10.2021r.).

Wrzesień to nie koniec lata! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse oraz do filmowej zabawy. Szczegóły konkursu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/wrzesien.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji Ktoś rozpoczął polowanie…Recenzja książki “Polowanie na psy” Mieczysława Gorzki.

Komisarz Marcin Zakrzewski, bohater bestsellerowego cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości”, powraca! Komisarz Marcin Zakrzewski, bohater bestsellerowego cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości”, powraca! Na początku grudnia

Read More...

#wtonacjirozmowy: Sylvia Wilczyńska o „Naznaczonych”-„Lubię łamać schematy i podróżować pomiędzy różnymi gatunkami”

„Naznaczeni” to kontynuacja wielowątkowego kryminału „Topielice” z elementami mitologii słowiańskiej wydanej przez Wydawnictwo Lira. Drugi tom serii z prokurator

Read More...

#wtonacjipromocji: Nadchodzi czas Uwalniania!

Odkryj przejmującą historię o dorastaniu, odkrywaniu prawdy o sobie i niezwykłej odwadze. Już wkrótce premiera bezkompromisowej i szczerej do bólu powieści –

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu