#wtonacjipromocji: „Egzekucja”, czyli Chyłka wraca na salony!

In Literatura, Promocja

„Egzekucja”, której autorem jest Remigiusz Mróz, to czternasty tom przygód mecenas Joanny Chyłki i jej byłego aplikanta Kordiana Oryńskiego. Tym samym pisarz z Opola zaprezentował kolejne rozdziały najpopularniejszej serii kryminalnej w świecie polskiej literatury.

fot. Czwarta Strona

fot. Czwarta Strona

O czym opowiada „Egzekucja”?

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad.

Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama reprezentować klientów przed sądem, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywała do tego kogoś innego. Jednocześnie stara się doprowadzić do uchylenia decyzji sądu dyscyplinarnego o usunięciu jej z zawodu.

Nic nie wskazuje na to, by w którejkolwiek ze spraw udało jej się odnieść sukces – aż do momentu, kiedy zgłasza się do niej policjant oskarżony o zabójstwo cywila…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest wydawnictwo Czwarta Strona i został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. Książkę zatytułowaną „Egzekucja” może nabyć zarówno na ich stronie, jak i w księgarni Wydaje nam się. Gwarantujemy, że zapewniają natychmiastową wysyłkę i atrakcyjną cenę książek.

fot. Czwarta Strona

Dane techniczne publikacji

„Egzekucja” Remigiusza Mroza to powieść należąca do takich gatunków, jak kryminał, sensacja. Jej premiera miała miejsce 15 września tego roku. Poza tym jest kolejną odsłoną serii o przygodach mecenasach Joanny Chyłki i jej byłego aplikanta, a obecnego partnera życiowego, Kordiana Oryńskiego. „Egzekucja” jest kontynuacją nie tylko ich losów, ale również najpopularniejszej serii kryminalnej, która jest wydawana w naszym kraju. Z danych technicznych wynika, iż „Egzekucja” liczy 459 stron, a także ma następujące parametry: 200 x 25 x 130 milimetrów. Tę pozycję możecie nabyć w księgarniach w całej Polsce, jednak my zachęcamy Was do jej zakupu ze stron: wydawnictwa Czwartej Strony i księgarni Wydaje nam się.

fot. Czwarta Strona

O autorze, czyli kim jest Remigiusz Mróz?

Autor z Opola napisał do tej pory ponad 40 książek. W tym ma na koncie wiele bestsellerów, przetłumaczonych na kilka języków, takich jak, chociażby na angielski, niemiecki, włoski, japoński. Remigiusz Mróz książki wydaje od 5 lat. Mimo bardzo bogatej bibliografii, ma dopiero 34 lata. Co więcej, już jego pierwsze dzieło zatytułowane „Ekspozycja” błyskawicznie zdobyła uznanie czytelników i niemalże z marszu otrzymała status bestsellera w TOP 100 Empiku.

Powyższy opis pochodzi ze strony Empiku. Tymczasem zachęcamy Was do kliknięcia w poniższy link, by zapoznać się z audiowizualną zapowiedzią „Egzekucji” Remigiusza Mroza.

źródło: Czwarta Strona/Youtube

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu