Love Actually in Concert po raz pierwszy w Polsce!

In Kino, Muzyka

Premiera filmu z akompaniamentem kilkudziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej i chóru już w grudniu.

Dla wielu widzów film Love Actually (pl: To właśnie miłość) stał się swego rodzaju bożonarodzeniową tradycją. Love actually in Concert to jednak znacznie bardziej wyjątkowy sposób na obejrzenie i doświadczenie tego filmu: kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna NFM Filharmonia Wrocławska wraz z Chórem NFM pod kierownictwem Marka Wroniszewskiego, wykona na żywo ścieżkę dźwiękową autorstwa Craiga Armstronga podczas projekcji filmu na dużym ekranie. Sprezentuj sobie i swoim bliskim wieczór pełen uśmiechu i wzruszeń.

                        18.12.2021    –    Praga (Czechy), Kongresove Centrum Praha

                        19.12.2021    –    Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

                        20.12.2021    –    Kraków, Centrum Kongresowe ICE Kraków

                        07.01.2022    –    Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Zabawna, wciągająca i chwytająca za serce fabuła filmu Love Actually rozgrywa się we współczesnym Londynie na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Jedna historia stanowiąca splot wielu wątków miłosnych – romantycznych, smutnych, ale przede wszystkim zabawnych, zdobyła serca widzów na całym świecie.

Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street. Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość . Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk. Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża.

„Love Actually in Concert” już w grudniu w Polsce

Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole. Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna. Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy. Starzejący się “wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam” gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę…

Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos.

Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia – z zabawnymi i słodko – gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości.

W filmie występuje gwiazdorska obsada, w tym Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Bill Nighy, Martine McCutcheon, Alan Rickman, Emma Thompson, Keira Knightley Rowan Atkinson, Martin Freeman i wielu innych.

Bilety dostępne w serwisie Going. i EmpikBilety : https://bit.ly/Love_ActuallyPL

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu