Premiera “Traumy”, drugiej części mrocznej trylogii Natalii Kostrzyckiej

In Literatura

Tej jesieni ukaże się thriller psychologiczny pt. “Trauma” autorstwa Natalii Kostrzyckiej, młodej pisarki z Torunia. To kontynuacja “Paranoi”, powieści entuzjastycznie przyjętej przez czytelniczą blogosferę. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa BookEdit i już od 15.11 listopada będzie dostępna w największych polskich księgarniach internetowych i stacjonarnych.

Fabuła powieści Kostrzyckiej skonstruowana jest wokół losów Anastazji Dolas, wrażliwej i dociekliwej kobiety. Pozostając w żałobie po stracie męża, bohaterka próbuje prowadzić śledztwo na własną rękę i odkryć prawdę o jego śmierci. Ponownie konfrontuje się z tajemnicami i sekretami, które budzą niepokój i strach. Seria nieoczekiwanych zdarzeń, w tym pojawienie się tajemniczego sprzymierzeńca, sprawia, że Anastazja mierzy się z poczuciem zagubienia i lękiem o własne życie. Jednak tym razem, bogatsza o trudne doświadczenia, postępuje z większym sprytem i rozwagą, stając się godnym przeciwnikiem w niebezpiecznej rozgrywce.

Od paranoi do traumy

Podobnie jak debiut Kostrzyckiej, “Trauma” to historia pełna wielu różnych emocji i uczuć, często skrajnych. – Wielu czytelników zastanawiało się, kto w pierwszej części cierpiał na tytułową paranoję. Kontynuacja powieści rozwiewa te wątpliwości i stawia nowe pytania, tym razem o psychologiczny charakter traumy i rejony w naszym życiu, do których potrafi nas popchnąć – mówi Natalia Kostrzycka, 25-letnia pisarka z Torunia. – Zależało mi, aby pokazać rozwój Anastazji, która jest już nie tylko pionkiem w intrydze, ale świadomie rzuca wyzwanie losowi i zagrożeniom, które na nią czyhają – dodaje autorka.

Mroczna książkowa perełka

Natalia Kostrzycka gra z domysłami czytelnika, prowadząc intrygę “Traumy” w różnym tempie, przez rozmaite zwroty akcji. Skonstruowana fabuła opiera się na sprawdzonych, gatunkowych schematach thrillera psychologicznego i kryminału, do których autorka sięga z odwagą i własną inwencją twórczą. Ostatnia część trylogii Kostrzyckiej ukaże się już w przyszłym roku.

“Trauma”, wydana nakładem wydawnictwa self-publishingowego BookEdit, od 15 listopada będzie dostępna w sprzedaży w największych księgarniach internetowych i stacjonarnych w Polsce. Patronem medialnym książki są: portal W Tonacji Kultury, Nasz Książkowir oraz “Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!”.

Natalia Kostrzycka – 25-letnia Torunianka. Pisarka z pasji, czytelniczka z zamiłowania. “Trauma” to jej druga powieść, kontynuacja entuzjastycznie przyjętego thrillera “Paranoja”. 

BookEdit to nowe wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

Nakładem BookEdit ukazały się m.in.: “Paranoja” Natalii Kostrzyckiej, “Ósmy kontynent” Mariusza Szeiba oraz “9 ognisk” Marka Tomalika.

Zapraszamy także do posłuchania naszego wywiadu z autorką odnośnie książki “Paranoja”

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu