Premiera „Traumy”, drugiej części mrocznej trylogii Natalii Kostrzyckiej

In Literatura

Tej jesieni ukaże się thriller psychologiczny pt. “Trauma” autorstwa Natalii Kostrzyckiej, młodej pisarki z Torunia. To kontynuacja “Paranoi”, powieści entuzjastycznie przyjętej przez czytelniczą blogosferę. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa BookEdit i już od 15.11 listopada będzie dostępna w największych polskich księgarniach internetowych i stacjonarnych.

Fabuła powieści Kostrzyckiej skonstruowana jest wokół losów Anastazji Dolas, wrażliwej i dociekliwej kobiety. Pozostając w żałobie po stracie męża, bohaterka próbuje prowadzić śledztwo na własną rękę i odkryć prawdę o jego śmierci. Ponownie konfrontuje się z tajemnicami i sekretami, które budzą niepokój i strach. Seria nieoczekiwanych zdarzeń, w tym pojawienie się tajemniczego sprzymierzeńca, sprawia, że Anastazja mierzy się z poczuciem zagubienia i lękiem o własne życie. Jednak tym razem, bogatsza o trudne doświadczenia, postępuje z większym sprytem i rozwagą, stając się godnym przeciwnikiem w niebezpiecznej rozgrywce.

Od paranoi do traumy

Podobnie jak debiut Kostrzyckiej, “Trauma” to historia pełna wielu różnych emocji i uczuć, często skrajnych. – Wielu czytelników zastanawiało się, kto w pierwszej części cierpiał na tytułową paranoję. Kontynuacja powieści rozwiewa te wątpliwości i stawia nowe pytania, tym razem o psychologiczny charakter traumy i rejony w naszym życiu, do których potrafi nas popchnąć – mówi Natalia Kostrzycka, 25-letnia pisarka z Torunia. – Zależało mi, aby pokazać rozwój Anastazji, która jest już nie tylko pionkiem w intrydze, ale świadomie rzuca wyzwanie losowi i zagrożeniom, które na nią czyhają – dodaje autorka.

Mroczna książkowa perełka

Natalia Kostrzycka gra z domysłami czytelnika, prowadząc intrygę “Traumy” w różnym tempie, przez rozmaite zwroty akcji. Skonstruowana fabuła opiera się na sprawdzonych, gatunkowych schematach thrillera psychologicznego i kryminału, do których autorka sięga z odwagą i własną inwencją twórczą. Ostatnia część trylogii Kostrzyckiej ukaże się już w przyszłym roku.

“Trauma”, wydana nakładem wydawnictwa self-publishingowego BookEdit, od 15 listopada będzie dostępna w sprzedaży w największych księgarniach internetowych i stacjonarnych w Polsce. Patronem medialnym książki są: portal W Tonacji Kultury, Nasz Książkowir oraz “Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!”.

Natalia Kostrzycka – 25-letnia Torunianka. Pisarka z pasji, czytelniczka z zamiłowania. “Trauma” to jej druga powieść, kontynuacja entuzjastycznie przyjętego thrillera “Paranoja”. 

BookEdit to nowe wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

Nakładem BookEdit ukazały się m.in.: “Paranoja” Natalii Kostrzyckiej, “Ósmy kontynent” Mariusza Szeiba oraz “9 ognisk” Marka Tomalika.

Zapraszamy także do posłuchania naszego wywiadu z autorką odnośnie książki „Paranoja”

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu