Ponadczasowy hit powraca na ekrany kin Helios!

In Kino

Z okazji 20. rocznicy premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na specjalną, jubileuszową edycję tej ponadczasowej produkcji, którą pokochali kinomani na całym świecie. Już w najbliższą niedzielę magia powróci w wielkim stylu, tym bardziej, że wyświetlone zostaną także unikalne, nieprezentowane dotychczas materiały!


Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem – Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego ukochani rodzice… Osierocony chłopiec trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona, którzy nie traktują go najlepiej. Podczas swoich 11 urodzin Harry dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów – Hogwartu. Na miejscu zapozna się z tajnikami quidditcha – bardzo nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z potężnymi siłami zła!


Przed seansem na fanów Harry’ego Pottera czekać będą quizy oraz zagadki do rozwiązania z filmowymi nagrodami. Natomiast po projekcji zostaną zaprezentowane specjalne materiały „MAGICAL MOVIE MODE”, czyli nie lada gratka dla wielbicieli tej ponadczasowej serii: ciekawostki zza kulis powstawania filmu, wypowiedzi aktorów i reżysera Chrisa Columbusa, a także niepublikowane wcześniej sceny!

Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia kina Helios w całej Polsce zabiorą widzów w niezwykłą, filmową podróż – podczas porywających seansów będzie można ponownie przenieść się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie! Szczegółowe informacje dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/harrypotter. Na seanse „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” obowiązuje cennik kina familijnego.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu