Olsztyn Green Festiwal 2022 z Darią Zawiałow i Kasią Lins

In Muzyka, Wydarzenia

Organizatorzy Olsztyn Green Festiwal przygotowali przedświąteczną niespodziankę dla fanów imprezy i polskiej muzyki – właśnie ogłosili, że kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia 2022 r., a pierwszymi jej gwiazdami będą Daria Zawiałow i Kasia Lins! 

Grudzień to magiczny czas – przed nami święta, spotkanie z Mikołajem i prezenty. Organizatorzy Olsztyn Green Festival postanowili zatem „sprezentować” fanom ogłoszenie kolejnej edycji festiwalu wraz informacją o dwóch pierwszych występujących podczas niego artystkach – Darii Zawiałow i Kasi Lins. 

fot.materiały prasowe

Rozpoczynamy ogłaszanie artystów, którzy wystąpią na scenie, oraz atrakcji, jakie będzie można zobaczyć na żywo podczas 8. edycji Olsztyn Green Festival w dniach 12-13-14 sierpnia 2022 r. – zapowiadają organizatorzy imprezy. – Nie możemy się już doczekać powrotu do „normalnego” festiwalowego jutra, dlatego już teraz zapraszamy na spotkanie z najlepszą polską muzyką popularną i alternatywną oraz rozmowy o ratowaniu planety – dodają.

Olsztyn Green Festival 2022 będzie zorganizowany, jak dotychczas, na terenie plaży miejskiej w CRS „Ukiel”, w długi sierpniowy weekend. Popularny „zielony” festiwal potrwa trzy dni, podczas których odbędą się koncerty aż 24 gwiazd, spotkania z artystami, ekologami oraz aktywistami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. 

Pierwszymi gwiazdami Olsztyn Green Festival 2022, których występy zostały właśnie ogłoszone, są Daria Zawiałow i Kasia Lins

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką, na scenie to wulkan energii. Dwukrotnie tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra, w 2020 i 2021 r., mając za partnerów Igo, Króla, Vito Bambino i Dawida Podsiadłę. W 2021 została laureatką nagrody MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act. 

fot.materiały prasowe

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Zarówno wydany w 2018 r. album „Wiersz Ostatni”, jak i „Moja wina” z 2020 r. cieszyły się świetnym odbiorem słuchaczy oraz krytyków. Artystka ma na swoim koncie aż 3 nominację do Fryderyków w kategorii Album Roku Pop Alternatywny oraz Autor Roku. W 2020 r. została laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego, otrzymała także nominację do Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków – O! Lśnienia 2021. 

Olsztyn Green Festiwal 2022

Olsztyn Green Festival co roku odbywa w plenerze, w pięknej scenerii, na plażach nad samym jeziorem, wśród zieleni i drzew. To festiwal muzyki i tzw. zielonego stylu życia, który od 8 lat ściąga do Olsztyna około 30-tysięczną widownię. Misją i zadaniem imprezy jest popularyzacja zrównoważonego rozwoju i walki o ekologię.  

Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A. Współorganizator – Urząd Miasta w Olsztynie. 

Bilety można kupić na eBilet.pl oraz w aplikacji Going.  

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: https://www.facebook.com/olsztyngreenfest.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu