Galapagos nowym dystrybutorem filmów Universal Pictures Home Entertainment na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD w Polsce

In Aktualności, Kino

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej, zostaje wyłącznym dystrybutorem filmów Universal Pictures Home Entertainment (UPHE) na 4K Ultra H.D, Blu-rayTM i DVD. W ofercie Universal Pictures znajdują się kultowe dzieła światowego kina oraz najbardziej rozpoznawalne franczyzy, takie jak Jurrasic World, Szybcy i wściekli, Downton Abbey, Powrót do przyszłości, 50 twarzy Greya, Minionki, Sing, Krudowie, Shrek, Jak wytresować smoka, Trolle oraz Sekretne życie zwierzaków domowych.

Galapagos od lutego 2022 sukcesywnie będzie wprowadzać na polski rynek nowości filmowe Universal Pictures Home Entertainment na nośnikach 4K Ultra HD, Blu-ray™ i DVD. Już w pierwszej połowie 2022 roku odbędą się premiery takich produkcji jak: Nie czas umierać, Dom Gucci, Rodzina Addamsów 2, Candyman, Respect oraz Sing 2, Belfast, Ostatniej nocy w Soho i Wyjdź za mnie.

Pełna lista dostępnych produkcji oferowanych dla rynku rozrywki domowej w formach 4K Ultra HD, Blu-ray™ i DVD będzie systematycznie publikowana na stornie internetowej www.galapagos.com.pl.

To dla nas ogromny zaszczyt, że nasze portfolio zostaje poszerzone o bogatą ofertę Universal Pictures Home Entertainment. Wierzymy, że kompetencje rynkowe Galapagos jako dystrybutora oraz plany wydawnicze Universal Pictures Home Entertainment przyczynią się do zadowolenia konsumentów, partnerów handlowych oraz wzmocnią pozycję rynkową obu firm – powiedział Andrzej Łudziński, prezes Galapagos Sp. z o.o.

O Galapagos Sp. z o.o. 

Galapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO  i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Pixar, Marvel,  Lucasfilm, 20th Century Studios, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder, Dolina Bogów i Mistrz oraz kontentu dedykowanego dla platform VOD.

O Universal Pictures Home Entertainment:

Universal Pictures Home Entertainment (UPHE – www.uphe.com) jest oddziałem Universal Filmed Entertainment Group (UFEG). UFEG produkuje, nabywa, sprzedaje i dystrybuuje na całym świecie filmową rozrywkę oraz produkty konsumenckie, interaktywne gry i rozrywkę na żywo w różnych formatach dla kin, rynku rozrywki domowej, telewizji i innych platform dystrybucyjnych. Oddział globalny obejmuje Universal Pictures, Focus Features, Universal Pictures Home Entertainment, Universal Brand Development, Fandango, DreamWorks Animation Film and Television. UFEG jest częścią NBCUniversal, jednej z wiodących światowych firm medialnych i rozrywkowych zajmujących się rozwojem, produkcją i marketingiem rozrywki, wiadomości i informacji dla globalnej publiczności. NBCUniversal jest właścicielem i operatorem cennego portfolio sieci informacyjnych i rozrywkowych, wiodącej firmy filmowej, znaczącej działalności w zakresie produkcji telewizyjnej, wiodącej grupy stacji telewizyjnych, znanych na całym świecie parków rozrywki i szeregu wiodących firm internetowych. NBCUniversal jest spółką zależną Comcast Corporation.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilach:

facebook.com/MojeFilmy

facebook.com/DzieciToLubia

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu