„Zakochaj się w kinie” – Helios zaprasza na lutowe seanse i walentynkowy konkurs!

In Aktualności, Kino

Kina Helios kochają wszystkich swoich widzów – bez wyjątków! Dlatego w tym roku sieć dumnie ogłasza w swoich kinach cały luty Miesiącem Zakochanych. Nie od dziś wiadomo, że zakochani robią sobie prezenty – tak jest i w tym wypadku. Sieć kin Helios zaprasza do udziału w emocjonującym konkursie, w którym nagrodą główną jest roczny karnet do kina dla dwojga! Dzięki niemu laureaci konkursu będą mogli celebrować swoją miłość do kina przez okrągły rok.

Odwieczne pytanie: jak i kiedy powiedzieć kocham? Temu zawsze towarzyszą silne emocje i czasami nie jest łatwo… Na szczęście w konkursie „Zakochaj się w kinie” będzie to bardzo proste. Wystarczy nagrać 30-sekundowy materiał wideo i wyznać swoją miłość do kina: „za co tak naprawdę kochacie kino?”. Nagranie należy wysłać korzystając z formularza dostępnego na stronie www.helios.pl/walentynki. Na wyznania miłości sieć czeka do 28 lutego (można to zrobić tylko jeden raz, a więc inaczej niż w życiu czy w filmie). Liczy się kreatywność, pomysłowość czy też nawiązanie do konwencji ulubionego filmu, a wyznanie, które zauroczy Heliosa najbardziej zostanie nagrodzone rocznym karnetem do kina dla dwojga. Aby docenić starania i odwagę, sieć wybierze jeszcze dziesięć swoich sympatii, które nagrodzi Voucherami do kina.   

Zakochaj się w kinie” – Kina Helios zapraszają

W lutym na ekranach kin zagości miłość w wielu odmianach! W jednym z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich miesięcy „Miłość, seks i pandemia” widzowie poznają historię trzech spragnionych wrażeń przyjaciółek… Najnowszy film z Jennifer Lopez w roli głównej „Wyjdź za mnie” to natomiast pełna zwrotów akcji komedia romantyczna. Widzowie, którzy wybiorą „Miłość jest blisko” przekonają się, czy spełnione marzenie głównego bohatera będzie tym, co uczyni jego życie szczęśliwym? Na miłośników czworonogów czeka komedia „Pies” – pełna humoru historia wyjątkowej przyjaźni, fanów gier zachwyci natomiast film akcji „Uncharted”, zrealizowany na podstawie jednej z najbardziej cenionych serii wszech czasów.

Bogaty repertuar, emocjonujący konkurs oraz premierowe seanse – to wszystko czeka na widzów, którzy odwiedzą kina Helios w lutym! Szczegóły: www.helios.pl/walentynki.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu