#wtonacjipromocji: „Ciemne siły”, czyli jak przenikają się wydarzenia różnych kultur

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam debiutancką powieść Jacka Piekiełki, która w odświeżonej wersji powraca na literackie salony. Dzięki tej lekturze dowiadujemy się, co, jak i dlaczego łączy warszawskie śledztwo z wydarzeniami z Rosji. W jaki sposób? Tego dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Wydawnictwo Skarpa Warszawska

Jaką historię opowiadają „Ciemne siły” Jacka Piekiełki?

Mała wieś w odległej Rosji. Grupa archeologów z Polski prowadzi wykopaliska. Na wzgórzu nieopodal lasu dokonują odkrycia, które wywróci do góry nogami nie tylko współczesną naukę, ale również historię. Jeśli tylko sami uwierzą w coś, co wydaje się być jak wygrana na loterii. Coś co przyniesie im sławę lub zabierze ich dusze na zawsze do piekieł.

W tym samym czasie w Warszawie, komisarz Starski prowadzi nietypowe śledztwo. Okazuje się, że ktoś brutalnie okalecza kobiety, celowo je oszpecając. Kto i dlaczego to robi? Czy ta sprawa łączy się z wydarzeniami z Rosji?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Skarpa Warszawska i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I wspomnimy, że tytuł możecie nabyć w księgarniach, znajdujących się w całej Polsce. Oraz to, że wydanie pojawi się na literackich salonach od 9 lutego 2022 roku.

fot. Wydawnictwo Skarpa Warszawska

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy trzysta sześćdziesiąt osiem stron, a poza tym została oprawiona w miękką okładkę. I tę pozycję można również kupić na nośniki e-book’owe, takie jak EPUB i MOBI. Dodamy jeszcze, że niebawem na naszej stronie pojawi się wywiad z autorem, a także recenzja „Ciemnych sił”, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony.

fot. Wydawnictwo Skarpa Warszawska

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu