#wtonacjipromocji: „Ciemne siły”, czyli jak przenikają się wydarzenia różnych kultur

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam debiutancką powieść Jacka Piekiełki, która w odświeżonej wersji powraca na literackie salony. Dzięki tej lekturze dowiadujemy się, co, jak i dlaczego łączy warszawskie śledztwo z wydarzeniami z Rosji. W jaki sposób? Tego dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Wydawnictwo Skarpa Warszawska

Jaką historię opowiadają „Ciemne siły” Jacka Piekiełki?

Mała wieś w odległej Rosji. Grupa archeologów z Polski prowadzi wykopaliska. Na wzgórzu nieopodal lasu dokonują odkrycia, które wywróci do góry nogami nie tylko współczesną naukę, ale również historię. Jeśli tylko sami uwierzą w coś, co wydaje się być jak wygrana na loterii. Coś co przyniesie im sławę lub zabierze ich dusze na zawsze do piekieł.

W tym samym czasie w Warszawie, komisarz Starski prowadzi nietypowe śledztwo. Okazuje się, że ktoś brutalnie okalecza kobiety, celowo je oszpecając. Kto i dlaczego to robi? Czy ta sprawa łączy się z wydarzeniami z Rosji?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Skarpa Warszawska i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I wspomnimy, że tytuł możecie nabyć w księgarniach, znajdujących się w całej Polsce. Oraz to, że wydanie pojawi się na literackich salonach od 9 lutego 2022 roku.

fot. Wydawnictwo Skarpa Warszawska

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy trzysta sześćdziesiąt osiem stron, a poza tym została oprawiona w miękką okładkę. I tę pozycję można również kupić na nośniki e-book’owe, takie jak EPUB i MOBI. Dodamy jeszcze, że niebawem na naszej stronie pojawi się wywiad z autorem, a także recenzja „Ciemnych sił”, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony.

fot. Wydawnictwo Skarpa Warszawska

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu