„Wyjdź za mnie” – Helios zaprasza na lutowe Kino Kobiet z Jennifer Lopez w roli głównej!

In Kino

Sieć kin Helios zaprasza na lutowe seanse w kobiecym gronie – uwielbiane Kino Kobiet. Już w najbliższą środę, 16 lutego fanki cyklu będą mogły zobaczyć rozśpiewaną komedię romantyczną „Wyjdź za mnie” w gwiazdorskiej obsadzie.


Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki – Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, także gwiazdą muzyczną (w tej roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę). Ich wspólny, wielki hit „Marry Me” zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani postanawiają się pobrać przed swoją publicznością…  

Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził! Chcąc zemścić się na nim postanawia poślubić nieznajomego, którego losowo wybiera z publiczności. Wybór pada na Charliego Gilberta, który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę i najlepsza przyjaciółkę.


Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce do którego oboje należą? Tego dowiemy się już za tydzień!

Motywem przewodnim lutowych seansów Kina Kobiet będą suknie ślubne. Czy w salach kinowych w całej Polsce odbędzie się wielkie wesele… bez pana młodego? To także będzie jasne już wkrótce!

Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie pozytywnych pokazów, specjalnie dobranych na tę okazję nowości filmowych oraz świetnej zabawy wyłącznie w kobiecym gronie, a także wielu konkursów i atrakcji przed seansem. Bilety na lutową odsłonę cyklu są już dostępne w sprzedaży – tej fantastycznej imprezy po prostu nie można przegapić!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Black Week w Audiotece – tysiące audiobooków w promocyjnych cenach

Audioteka, w ramach tegorocznego Black Friday, przygotowała dla swoich klientów aż tydzień obniżek. Black Week w Audiotece to tysiące audiobooków dostępnych z

Read More...

Wszyscy czekali na taki film Stevena Spielberga” – tak o „Fabelmanach” piszą krytycy na całym świecie. Film w polskich kinach od 30 grudnia, już od dziś w wybranych kinach pokazy specjalne.

Czy „Fabelmanowie” Stevena Spielberga zrobią wielkie zamieszanie podczas Oscarów – dowiemy się dokładnie za dwa miesiące! Już 30 grudnia

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu