„Wyjdź za mnie” – Helios zaprasza na lutowe Kino Kobiet z Jennifer Lopez w roli głównej!

In Kino

Sieć kin Helios zaprasza na lutowe seanse w kobiecym gronie – uwielbiane Kino Kobiet. Już w najbliższą środę, 16 lutego fanki cyklu będą mogły zobaczyć rozśpiewaną komedię romantyczną „Wyjdź za mnie” w gwiazdorskiej obsadzie.


Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki – Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, także gwiazdą muzyczną (w tej roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę). Ich wspólny, wielki hit „Marry Me” zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani postanawiają się pobrać przed swoją publicznością…  

Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził! Chcąc zemścić się na nim postanawia poślubić nieznajomego, którego losowo wybiera z publiczności. Wybór pada na Charliego Gilberta, który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę i najlepsza przyjaciółkę.


Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce do którego oboje należą? Tego dowiemy się już za tydzień!

Motywem przewodnim lutowych seansów Kina Kobiet będą suknie ślubne. Czy w salach kinowych w całej Polsce odbędzie się wielkie wesele… bez pana młodego? To także będzie jasne już wkrótce!

Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie pozytywnych pokazów, specjalnie dobranych na tę okazję nowości filmowych oraz świetnej zabawy wyłącznie w kobiecym gronie, a także wielu konkursów i atrakcji przed seansem. Bilety na lutową odsłonę cyklu są już dostępne w sprzedaży – tej fantastycznej imprezy po prostu nie można przegapić!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu