WSZYSCY ŚWIĘCI NEW JERSEY PREMIERA DVD I BLU-RAY™ JUŻ 9 LUTEGO

In DVD i Blu-ray

Wyczekiwany film studia New Line Cinema, prequel przełomowego i nagradzanego serialu Davida Chase’a produkcji HBO „Rodzina Soprano”, na DVD i Blu-ray™ już 9 lutego.

„Wszyscy święci New Jersey” to opowieść o młodym Anthonym Soprano, który dorasta w jednym z najbardziej burzliwych okresów w historii Newark. Staje się mężczyzną akurat wtedy, kiedy gangsterzy, rywalizujący z wszechmocną rodziną DiMeo, rzucają jej wyzwanie, pragnąc przejąć władzę nad rozdartym konfliktami rasowymi miastem. Zmieniające się czasy nie oszczędzają też ubóstwianego przez Anthony’ego wuja, Dickiego Moltisantiego, zmagającego się z kłopotami w życiu zawodowym i osobistym. To on właśnie sprawi, że podatny na wpływy nastoletni siostrzeniec stanie się potężnym szefem mafii, którego poznamy później jako Tony’ego Soprano.

Na przestrzeni sześciu sezonów „Rodzina Soprano” przełamywała schematy i zdobywała niezliczone nagrody za unikalne przedstawienie historii włosko-amerykańskiej rodziny, powiązanej zarówno więzami krwi, jak i działalnością przestępczą. Przesycony czarnym humorem serial pokazywał pełen przemocy świat zorganizowanej przestępczości, rażącej niewierności i oszustw, ale także codzienne zmagania rodzinne: troskę o starzejących się rodziców oraz wychowanie własnych dzieci. W ciągu kilku lat powstawania, „Rodzina Soprano” zdobyła sobie rzesze fanów na całym świecie. To dość dziwne, ale widzowie się z nimi utożsamili – mówił twórca serialu, a zarazem scenarzysta „Wszystkich świętych New Jersey” David Chase.

FOT.MATERIAŁY PRASOWE

PREQUEL KULTOWEGO SERIALU „RODZINA SOPRANO” NA DVD I BLU-RAY™ JUŻ 9 LUTEGO

Poza Anthonym Soprano, w którego wcielił się Michael Gandolfini, syn słynnego odtwórcy serialowej roli, w napisanym przez Chase’a scenariuszu znalazło się miejsce dla wielu postaci dobrze znanych z popularnego serialu. Jest tutaj matka głównego bohatera – Livia, jego wujek Junior, czy nawet młodzi gangsterzy, których dalsze losy dobrze znane są fanom „Rodziny Soprano”: Paulie Walnuts, Silvio Dante czy Big Pussy Bonpensiero. Cała opowieść obraca się jednak wokół relacji z jedną osobą – wujkiem, którego w swoim dorosłym życiu Tony będzie wspominał wielokrotnie, na długo po jego śmierci: Dickiem Moltisantim.

Zdaniem Davida Chase’a, obsadzony w tej roli Alessandro Nivola, będący potomkiem włoskich migrantów, sprawdził się znakomicie: podobnie jak Mark Twain mówił o swojej żonie i przeklinaniu: ”zna słowa, ale nie zna melodii”, tak Alessandro, jeśli chodzi o włosko-amerykańską mowę nie tylko zna słowa, ale również melodię. Potrafi z niej korzystać i jest do tego niezwykle uzdolnionym aktorem.

Mimo wszystko twórcy postarali się, aby film oparty na historii znanej z „Rodziny Soprano”, nie był przeznaczony wyłącznie dla fanów serialu. Będąc jednocześnie głęboko zakorzenionym w świecie dobrze znanym ze słynnej produkcji telewizyjnej, przekłada akcenty, opowiada historie do tej pory funkcjonujące wyłącznie w mglistych wspomnieniach. W ten sposób opowieść zyskuje jakość jako samodzielny film, który z łatwością doceniają nie tylko fani „Rodziny Soprano”, ale również osoby jeszcze go nie znające.

FOT.MATERIAŁY PRASOWE

DODATEK SPECJALNY W WYDANIU DVD:

  • Materiały filmowe: Jak tworzono New Jersey oraz Honor rodziny Soprano
  • Sceny niewykorzystane

DODATEK SPECJALNY W WYDANIU BLU-RAY™:

  • Sceny niewykorzystane

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD

***

Galapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Studios, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder czy Dolina Bogów oraz kontentu dla platform VOD.

Warner Bros. Entertainment Światowy lider na rynku filmów wideo. Obsługuje największą sieć dystrybucyjną, która oferuje najszerszy wybór filmów na świecie. Biblioteka Warner Bros. Entertainment zawiera najnowsze produkcje komercyjne oraz klasyki wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures i HBO.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu