MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA NEO I TRINITY POWRACAJĄ W KOLEJNEJ ODSŁONIE KULTOWEJ SERII FILMÓW! JUŻ 25 MARCA NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY™ I DVD

In DVD i Blu-ray

Długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek! W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. „Matrix Zmartwychwstania” zadebiutuje na 4K ULTRA HD, Blu-ray™ i DVD już 25 marca.

„Matrix Zmartwychwstania” to ekscytujący powrót do świata przeplatających się rzeczywistości: życia codziennego i tej drugiej – rzeczywistości ukrytej pod powierzchnią. Thomas Anderson, alter ego Neo, sam już nie wie czy jego świat jest prawdziwy, czy też dał się zwieść symulacji. Żeby się o tym przekonać będzie musiał wniknąć głęboko w siebie samego i po raz kolejny pójść za białym królikiem w nieznane. A jeśli Neo nauczył się już czegoś z doświadczenia to wie, że ta decyzja, choć jest tylko iluzją, jest jedyną drogą by wydostać się z Matriksa. Oczywiście, wie doskonale co ma robić. Ale nie zdaje sobie sprawy, że Matrix jest teraz silniejszy, bardziej stabilny i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek przedtem.

fot.materiały prasowe

Po przeszło dwudziestu latach od premiery pierwszego filmu z kultowej serii, w dobrze znanym dystopijnym świecie, znowu zobaczyć możemy te same znajome twarze. Obok Keanu Reevesa, który wciela się w zdecydowanie starszego i nieco bardziej zmęczonego życiem Neo, pojawia się również Carrie-Anne Moss jako Trinity, przedstawiająca się teraz jako Tiffany.

fot.materiały prasowe

MARTIX ZMARTWYCHWSTANIA JUŻ 25 MARCA NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY™ I DVD

Cudownie było zobaczyć ich ponownie w tym filmie. Są w idealnym wieku by właśnie teraz opowiedzieć tę historię. Właściwie wszyscy jesteśmy – mówi reżyserka filmu, Lana Wachowski. Za kilka lat nie byłoby to już możliwe, kilka lat temu efekt końcowy nie miałby takiej wagi, ale teraz wszystko wydaje się być w idealnym momencie. Kiedy w filmie Keanu mówi o tym, że wydaje mu się że, wszystko czego dokonał w życiu, nie miało żadnego znaczenia, pojawia się w widzu pytanie, które będzie go nurtować aż do ostatnich scen. Bo na pewnym etapie życia zaczynasz zadawać sobie pytania o to, co jest prawdziwe. I to, co naprawdę ma znaczenie staje się coraz bardziej i bardziej nieuchwytne – tłumaczy.

Pisząc scenariusz swojego  najnowszego filmu, Lana Wachowski skupiła się na wyciągnięciu na pierwszy plan wątku miłosnego. W tak dalece zdehumanizowanym świecie, to właśnie ludzkie uczucie wydaje się być jedyną formą ucieczki do wolności. Kiedy więc sny coraz mocniej mieszają się z rzeczywistością i nawet niebieskie pigułki przepisywane przez terapeutę nie pomagają zachować spokoju, odpowiedzią na problemy Neo może okazać się kobieta, którą codziennie nieświadomie mija w kawiarni. Ponowne spotkanie z Trinity, podobnie jak to sprzed lat, staje się początkiem trudnej drogi do prawdy.

fot.materiały prasowe

NEO I TRINITY POWRACAJĄ W KOLEJNEJ ODSŁONIE KULTOWEJ SERII FILMÓW!

Kiedy czytałem ten scenariusz od razu pomyślałem że to piękna historia miłosna i czułem, że jest przy tym bardzo aktualna – mówi Keanu Reeves. Podobnie jak przy poprzednich częściach „Matriksa”, które wydawały mi się sygnałem ostrzegawczym dla społeczeństwa, ale też niezwykle inspirującymi w swojej wymowie filmami, czuję, że „Zmartwychwstania” są historią skrojoną na miarę naszych czasów i mam nadzieję, że okażą się równie inspirujące jak poprzednie obrazy.

„Matrix” jak zawsze porusza widzów nie tylko poprzez swoją narrację, ale również imponuje od strony wizualnej. Niesamowite efekty specjalne i muzyka fantastycznie dopełniają obraz dystopijnej rzeczywistości znanej z poprzednich filmów, a choreografie walk wciąż imponują. Co oczywiste, liczne są tutaj odniesienia do starszych filmów, ale „Matrix Zmartwychwstania” ma ambicje daleko wyższe niż bycie typowym sequelem. To sprawia, że oglądając ten film możemy przeżyć historię z równą mocą, niezależnie od stopnia znajomości filmowego świata „Matriksa”.

fot.materiały prasowe

Dodatek specjalny w wydaniu DVD:

  • Matrix Reakcje: Witaj w IØ

Dodatki specjalne w wydaniu BLU-RAY™:

  • Nikomu nie można powiedzieć czym jest Matrix – zobacz jak obsada i twórcy starają się opowiedzieć całą historię trylogii Matriksa…i być może chcieliby żeby Tank wgrał im do pamięci trochę więcej szczegółów.
  • Matrix zmartwychwstaje – wyrusz w podróż za tą śmiałą wizją przez pisanie scenariusza, casting, projektowanie scenografii, aż po zdjęcia w San Francisco i Berlinie.
  • Neo i Trinity: Powrót do Matriksa – posłuchaj jak Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss zastanawiają się nad swoją prawie 25-letnią wspólną przygodą jako Neo i Trinity.
  • Sojusznicy i wrogowie – poznaj bohaterskich członków ruchu oporu, Yahyę Abdul-Mateen II, Jessicę Henwick i Priyanka Chopra oraz nowych wrogów Neo, Jonathana Groffa i Neila Patricka Harrisa, którzy opowiadają o tym, co znaczy dla nich dołączenie do kultowej serii Matriksa.
  • Matrix 4 Life – podobnie jak załoga Nabuchodonozora, ekipa Matriksa to oddany zespół, który poświęcił dziesięciolecia swojej misji. Poznaj ludzi, którzy postanowili uwolnić swoje umysły już pod koniec lat 90.
  • Nadal znam Kung Fu – Matrix zrewolucjonizował kino akcji, a twórcy zmienili reguły gry. Wyjdź poza kod, aby dowiedzieć się, jak aktorzy i ekipa tworzyli najbardziej oszałamiające sceny w „Matrix Zmartwychwstania” i jak wznieśli akcję na jeszcze wyższy poziom.
  • Matrix Reakcje – posłuchaj jak obsada i twórcy opowiadają o pracy przy poszczególnych sekwencjach filmu.
fot.materiały prasowe

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD

***

Galapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Studios, Universal Pictures Home Entertainment a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder czy Dolina Bogów oraz kontentu dla platform VOD.

Warner Bros. Entertainment Światowy lider na rynku filmów wideo. Obsługuje największą sieć dystrybucyjną, która oferuje najszerszy wybór filmów na świecie. Biblioteka Warner Bros. Entertainment zawiera najnowsze produkcje komercyjne oraz klasyki wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures i HBO.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu