Sesja autografów z udziałem sanah już w ten piątek w Warszawie

In Muzyka, Wydarzenia

Na fanów sanah czeka prawdziwa „Uczta”! Już w najbliższy piątek, 13 maja, w salonie Empik Westfield Arkadia w Warszawie artystka będzie podpisywać swój najnowszy, bijący rekordy popularności album. To pierwsza sesja autografów w Empiku od dwóch lat, po przerwie spowodowanej pandemią. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00.

Kariera sanah to pasmo spektakularnych sukcesów. Dwa pierwsze albumy artystki, „Królowa dram” i „Irenka”, uzyskały diamentowy status (ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy każda) oraz królowały na listach sprzedaży. Ponadto, przyniosły piosenkarce prestiżowe nagrody – Bestsellery Empiku w kategorii Muzyka pop/rock dwa lata z rzędu oraz Fryderyka w kategorii Album roku pop (za płytę „Irenka”).

Czas rozpocząć muzyczną ucztę

Artystka nie zwalnia tempa. Właśnie ukazał się jej trzeci album. „Uczta” to jedenaście utworów zaśpiewanych w wyjątkowych duetach. Zaczęło się od nagranej z Igorem Herbutem z LemON piosenki „Mamo tyś płakała”, inspirowanej „Prząśniczką” Stanisława Moniuszki. Dochód z singla sanah przeznaczyła Stowarzyszeniu Siemacha – organizacji zaangażowanej w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Na „Ucztę” została zaproszona śmietanka polskiej sceny muzycznej. Na krążku usłyszymy Dawida Podsiadło, Darię Zawiałow, Artura Rojka, Grzegorza Turnaua, Kwiat Jabłoni, Anię Dąbrowską, Vito Bambino, Natalię Grosiak i duet Miętha.

Album w błyskawicznym tempie wskoczył na szczyt muzycznej listy TOP Empiku i zestawienia OLiS, a wiosenna trasa koncertowa przyciąga tłumy fanów. Terminy nadchodzących koncertów i dostępność biletów można sprawdzić stronie: goingapp.pl/polecamy/sanah.

Płyta z autografem

Fani sanah już niebawem będą mieli okazję zdobyć jej autograf i zamienić osobiście kilka słów. To unikalna szansa na spotkanie z najpopularniejszą polską wokalistką, która poza trasą koncertową stroni od publicznych wystąpień i rzadko udziela wywiadów. W piątek 13 maja o godz. 17:00 sanah pojawi się w salonie Empik Westfield Arkadia, gdzie będzie podpisywać album „Uczta”. Płytę będzie można kupić na miejscu – również w wersji deluxe, dostępnej wyłącznie w Empiku. Edycja ta zawiera dodatkowy utwór „Święty Graal” wykonany w zaskakującym duecie z partnerem sanah, ukrytym pod pseudoniem „ten Stan” oraz unikalne zdjęcia.

Na wydarzenie zapraszają Empik i Magic Records.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu