#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa mogą próbować się przyciągnąć, nawet kiedy okoliczności ku temu nie są sprzyjające. Jednak czy dojdzie do happy endu? Tego dowiecie się czytając następne zdania, jak i samą tą pozycję.

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Jaką historię opowiada „Dziewczyna z biblioteki” Igi Daniszewskiej?

Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna, która na studenckich imprezach raczej nie jest rozchwytywana. Jednak Nico Carter, czołowy zawodnik uniwersyteckiej drużyny futbolowej, szybko się orientuje, że to zdecydowanie nie ten typ dziewczyny.

Lexi, owszem, zdaje się bardziej zainteresowana książkami i przesiadywaniem w bibliotece niż facetami, ale ma w sobie coś, co sprawia, że Nico miękną kolana. Okazuje się, że Lexi to pewna siebie, bardzo gorąca dziewczyna, która gardzi sportowcami.

Kiedy spotykają się na imprezie w domu bractwa, Nico już wie, że poderwanie Lexi będzie niezmiernie trudne, a on nigdy nie musiał starać się o względy kobiet.

Dodatkowo to córka znanych w mieście wilków z Wall Street. Najlepiej byłoby odpuścić, ale coś magnetycznego ciągnie go do tej dziewczyny i Nico szybko zapomina o rozsądku.

Jeszcze nigdy nikogo tak nie pragnął.

Kim jest autorka?

Rocznik 1991. Od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych do których wyjechała zaraz po studiach licencjackich. Pisze hobbistycznie. Do niedawna debiutantka, a dziś autorka fenomenalnych „Szpilek z Wall Street”, „Tylko na chwilę”, „Pomyłki” czy „Dziewczyny z biblioteki”. Prywatnie nie boi się nowych wyzwań, dlatego Wattpad zamieniła na wydawnictwo. Kocha duże samochody – im większe tym lepsze oraz gorącą Florydę, na której wygrzewa się zimą. W wolnych chwilach lubi słuchać audiobooków. Tworzy pod pseudonimem.

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy dwieście siedemdziesiąt jeden stron. „Dziewczyna z biblioteki” należy do takich gatunków literackich, jak literatura obyczajowa i romans. Tytuł został oprawiony w miękką okładkę, a swoją premierę będzie święcić trzynastego lipca 2022 roku. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa NieZwykłego. Dodamy, że niebawem na naszej stronie pojawi się również wywiad z autorką, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony, jak i prowadzonych serii na niej takich, jak: #wtonacjipromocji, #wtonacjirecenzji, #wtonacjirozmowy.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu