#wtonacjipromocji: „Prokurator”, czyli jak Joanna Balicka umie w budowanie serii

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam drugi tom z serii „Reguły pożądania” o wiele mówiącym, acz enigmatycznie brzmiącym tytule: „Prokurator”. Wbrew pozorom nie wszystko jest tak oczywiste, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Wszakże mówimy o gorącej historii autorki bestsellerowej serii „Miss Independent”, która po raz kolejny udowadnia, że doskonale zna się na budowaniu serii w taki sposób, by z miejsca stawały się one bestsellerowymi. O czym tym razem przeczytamy, zaglądając do tej pozycji Joanny Balickiej?

Fot. Legimi

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Jaką historię opowiada „Prokurator” Joanny Balickiej?

Niezwykle wyczekiwana kontynuacja Korepetytora!

Dwa lata. Tyle minęło od ich ostatniego spotkania. Życie Isabelli teoretycznie ruszyło do przodu. Dziewczyna ma chłopaka, stała się bardziej niezależna, a kariera prawnicza stoi przed nią otworem.

W Kalifornii grasuje seryjny morderca, co przysparza Hoganowi o wiele więcej pracy niż dotychczas. Kiedy Isabella zostaje przydzielona do odbycia stażu w prokuraturze, ziemia usuwa jej się spod nóg. Jednak kobieta wie, że nie może się wycofać. Wrogie spojrzenia, jakie posyła jej Hogan podczas wspólnego spotkania, utwierdzają ją w przekonaniu, że ich rozstanie było właściwe, choć obecność byłego kochanka ma na nią nieuchronny wpływ.

Teraz Hogan jest bardziej bezwzględny. Bardziej oschły. I niestety bardziej uwodzicielski.

Pół roku u boku prokuratora będzie dla Isabelli sporym wyzwaniem.

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy czterysta trzydzieści cztery strony. „Prokurator” należy do takich gatunków literackich, jak literatura obyczajowa i romans. Przez czytelników serwisu lubimyczytac.pl została wyceniona na 8,1 gwiazdki na 10 możliwych. Tytuł został oprawiony w miękką okładkę, a swoją premierę święcił 11 maja 2022 roku. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa NieZwykłego. Dodamy, że niebawem na naszej strony pojawi się również wywiad z autorką, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony, jak i prowadzonych na niej serii, takich jak: #wtonacjipromocji, #wtonacjirecenzji i #wtonacjirozmowy.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ELVIS WIELKI POWRÓT KRÓLA ROCK’N’ROLLA JUŻ 28 WRZEŚNIA NA BLU-RAY™ I DVD

Baz Luhrmann, jeden z najbardziej oryginalnych reżyserów w Hollywood powraca z nowym filmem! W charakterystycznym dla siebie stylu, który idealnie pasuje

Read More...

Pełen nowości, porywający repertuar kin Helios!

Piątek to jeden z najbardziej filmowych dni tygodnia, a ten najbliższy będzie obfitował w moc wyczekiwanych premier. Na ekranach kin Helios

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Symbioza” to dostępny na platformie Audioteka serial audio, w którym usłyszymy między innymi głosy Bartłomieja Topy i Mariana Opani, którzy odegrali swoje role lepiej niż świetnie.

Pozornie niemożliwa przyjaźń okazuje się być początkiem ciekawej przygody. Dwóch mężczyzn, których połączyło pragnienie wolności. Janek (Bartłomiej Topa) to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu