Bracia Miłoszewscy po raz pierwszy razem. Nowy audio thriller w gwiazdorskiej obsadzie

In Audiobooki

Najpopularniejsi na polskim rynku literackim piszący bracia stworzyli nowy wspólny projekt. Zygmunt i Wojtek Miłoszewscy debiutują wspólnie jako autorzy serialu audio.

Gwiazdorska obsada zaprasza do największej przygody tego lata.W głównych rolach Mateusz Damięcki, Karolina Gorczyca, Anna Smołowik, Sandra Drzymalska i Sebastian Dela. Pierwsze odcinki startują już 7 lipca w Empik Go.

„Tego lata na Helu wydarzy się piekło”. To zdanie najlepiej podsumowuje 13-odcinkowy serial audio stworzony przez Zygmunta i Wojtka Miłoszewskich. Pisarze, którzy na co dzień tworzą najpopularniejsze tytuły na polskim rynku wydawniczym, tym razem przygotowali sensacyjny i intrygujący scenariusz serialu audio – w sam raz na upalne wakacje.  Oprócz dojmującej atmosfery zagrożenia i tajemnicy „Mierzeję” cechują – rozegrane w dialogach – charakterystyczne dla tego piszącego duetu kąśliwy humor i wyrafinowana ironia. Autorzy nie zapomnieli też o wątku miłosnym. W pędzącej akcji zbudowanej z dialogów i ciętych ripost wybrzmiewa też silny komentarz społeczno-polityczny pod adresem współczesnego świata.


Połączenie sił przez braci Miłoszewskich może przynieść tylko jedno – najgorętszy tytuł tego lata. 

„Odetnijmy Hel od świata i sprawdźmy co się wydarzy. Zróbmy to w takim przedsezonie, pod koniec maja. Na miejscu są wtedy mieszkańcy, trochę rodzin rybackich, dużo przedsezonowych turystów, dzieci na zielonej szkole, biznesmeni na szkoleniu, kochankowie udający, że tak naprawdę są gdzie indziej. I nagle wszyscy zostają uwięzieni w tym jednym miejscu. Wydawałoby się, że znaleźli się tam zupełnie przypadkiem, ale tak naprawdę, jak to w dobrym thrillerze, nikt się tam tak nie znalazł” – mówi o pomyśle na serial Zygmunt Miłoszewski.

fot.materiały prasowe

„Mierzeja” to thriller, który przenosi słuchaczy na Hel. Przewrotnie, fabuła nie przypomina historii rodem z nadmorskiego kurortu, raczej mroczną opowieść pełną tajemnic, w której wszyscy skrywają jakąś trudną prawdę. Umieszczenie akcji serialu w miasteczku na cyplu mierzei było celowym zabiegiem. Autorzy postanowili odciąć Hel od świata i sprawdzić, co się wydarzy.W tym miejscu nikt nie znalazł się przypadkowo. 

Produkcją serialu audio zajęła się agencja MAKE IT z Krzysztofem Czeczotem na czele. W rolach głównych znaleźli się Mateusz Damięcki, Karolina Gorczyca, Anna Smołowik, Sandra Drzymalska i Sebastian Dela.

Więcej o serialu: www.empik.com/mierzeja 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu