#wtonacjipromocji: “Bastion”, czyli dlaczego potrafimy latami kochać tę samą osobę

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam powieść autorstwa Grażyny Adamskiej, która nosi tytuł “Bastion” oraz rozpoczyna serię “Armia Potępionych”. O czym opowiada wspomniana pozycja? Dlaczego Bastion mimo upływu lat kocha tę samą kobietę? Dlaczego autorka postanowiła postawić na drodze mężczyzny z przeszłością kobietę znającą przyszłość? Tego i wiele więcej dowiecie się zaglądając do wspomnianej pozycji.

fot. Justyna Es – Grafik

Jaką historię opowiada “Bastion” Grażyny Adamskiej?

Kobieta znająca przyszłość i mężczyzna z przeszłością.
Czy to się może udać?

Erika ma niecodzienny talent, potrafi z wyjątkowych kart wyczytać odpowiedzi na swoje pytania. Ukrywa jednak te zdolności, tak jak chowa przed światem jeszcze wiele innych mrocznych tajemnic z przeszłości.

Bastion mimo upływu lat wciąż kocha tę samą kobietę. Chociaż los mu nie sprzyja, to postanawia zawalczyć o tę miłość i nie dać jej uciec, jak to zrobił przed laty.

Dwójka bohaterów, niegdyś bardzo sobie bliska, obecnie boryka się z wieloma problemami: nowe rodziny, zdrady, groźby, niebezpieczeństwo, adaptacja w zupełnie innym miejscu…

Czy ta dwójka znajdzie wspólną drogę?
Czy los skrzyżuje ich ścieżki na dłużej?
I co najważniejsze: jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i roli?

fot. Justyna Es – Grafik

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej pozycji?

Powieść liczy dwieście czterdzieści jeden stron. Jest tomem rozpoczynającym serię “Armia Potępionych”. Swoją premierę święcił 11 lutego bieżącego roku i od tamtego czasu można go nabyć zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Jest dostępny na takie czytniki, jak EPUB i MOBI. Zajmuje 0,9 MB miejsca, co stanowi świetną okazję do zabrania tytułu na np. letni wyjazd. Dodam jeszcze, że o wspomnianym materiale pojawi się zarówno recenzja w serii #wtonacjirecenzji, jak i wywiad z autorką, który będziecie mogli przeczytać w #wtonacjirozmowy. Dlatego też zachęcamy do śledzenia naszej strony.

fot. Justyna Es – Grafik

Poniżej prezentujemy zwiastun wspominanego tytułu:

źródło: https://www.youtube.com/user/BractwoDusz

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Black Week w Audiotece – tysiące audiobooków w promocyjnych cenach

Audioteka, w ramach tegorocznego Black Friday, przygotowała dla swoich klientów aż tydzień obniżek. Black Week w Audiotece to tysiące audiobooków dostępnych z

Read More...

Wszyscy czekali na taki film Stevena Spielberga” – tak o „Fabelmanach” piszą krytycy na całym świecie. Film w polskich kinach od 30 grudnia, już od dziś w wybranych kinach pokazy specjalne.

Czy „Fabelmanowie” Stevena Spielberga zrobią wielkie zamieszanie podczas Oscarów – dowiemy się dokładnie za dwa miesiące! Już 30 grudnia

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu