#wtonacjipromocji: „Gabinet luster”, czyli Przemysław Żarski wraca w efektownym stylu

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam powieść, brawurowy thriller autorstwa Przemysława Żarskiego, czyli następnego pisarza, który swoje pozycje ukazuje światu za pośrednictwem Wydawnictwa Czwarta Strona. O czym tym razem opowiada jego tytuł? Z jakimi zdarzeniami będą zmuszeni skonfrontować się bohaterowie „Gabinetu luster”? Dlaczego właśnie tak została nazwa owa pozycja? Tego i wiele więcej dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona/Facebook

Jaką historię opowiada „Gabinet luster” Przemysława Żarskiego?

W bagażu wspomnień najbardziej ciążą te, których nie da się wymazać

Ten dzień miał wyglądać inaczej, ale zamiast śmiechu i dobrej zabawy przyniósł rozpacz i strach. Ada Rezler miała niespełna cztery lata, gdy jej nastoletni brat, Igor, zaginął podczas zabawy w chowanego. Co wydarzyło się tamtego dnia na leśnej polanie? To pytanie przez długie lata pozostawało bez odpowiedzi.

Dwadzieścia lat później wspomnienia tych tragicznych chwil wracają ze zdwojoną mocą. Zawartość tajemniczej koperty, którą Ada znajduje w drzwiach mieszkania, sprawia, że kobieta wraca do rodzinnej miejscowości, by zmierzyć się z przeszłością i poznać prawdę. Obojętnie jaka by ona była.

Ta historia jest jak rozbite lustro. Dopiero złożone fragmenty tworzą jasny obraz całości, w którym dotknięci traumą bohaterowie wciąż starają się przejrzeć. To zapis wielkiego bólu i równie wielkiej samotności. Bolesna wyprawa w przeszłość i w głąb siebie.

Opowieść o chłopaku, który zniknął, i dziewczynce, która już na zawsze została obarczona ciężarem tej nieobecności.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy równe czterysta stron. „Gabinet luster” został oprawiony w miękką okładkę ze skrzydełkami. W serwisie lubimyczytac.pl została wyceniona przez czytelników na 7,7 gwiazdek na 10 możliwych. „Gabinet luster” należy do takich gatunków, jak kryminał, sensacja, thriller. Swoją premierę święcił 4 maja 2022 roku. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Współpracujemy z nimi od pewnego czasu i z tej racji pojawiają się teksty związane z ich pozycjami, które odnajdziecie w następujących seriach: #wtonacjipromocji, #wtonacjirecenzji i #wtonacjirozmowy.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu