#wtonacjipromocji: „Skazanie”, czyli… Chyłka wjeżdża na pełnej Chyłce!

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam następną część serii o przygodach Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego autorstwa Remigiusza Mroza. „Skazanie” to powieść, w której choć to Chyłka musi po raz pierwszy oskarżać, to de facto nie stanowi to dla niej… żadnego problemu! Jak zakończy się ten tom? Co czeka bohaterów? Czy przetrwają w kancelarii Żelazny&McWay? Nie tylko tego dowiecie się sięgając po ten egzemplarz!

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Jaką historię opowiada „Skazanie” Remigiusza Mroza?

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela subsydiarnego.

Zgłasza się do niej matka dziewczyny, której śmierć została zakwalifikowana jako samobójstwo. Twierdzi, że ma dowody, że jej córka nie odebrała sobie życia, a mimo to kolejni prokuratorzy wciąż umarzają postępowanie. Prawniczka szybko dostrzega, że doszło nie tylko do uchybień proceduralnych, ale także manipulacji.

Jednocześnie Chyłka musi nawigować po nieznanych wodach życia osobistego – trwają przygotowania do ślubu, a ona po latach decyduje się nawiązać kontakt z matką.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy czterysta osiemdziesiąt osiem stron. „Skazanie” należy do takich gatunków, jak kryminał, sensacja, thriller. Przez czytelników serwisu lubimyczytac.pl została wyceniona na 6,9 gwiazdek na 10 możliwych. Tytuł został oprawiony w miękką okładkę. Swoją premierę święcił 23 marca 2022 roku. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Współpracujemy z nimi od pewnego czasu i z tej racji pojawiają się teksty związane z ich pozycjami, które odnajdziecie w następujących seriach: #wtonacjipromocji, #wtonacjirecenzji i #wtonacjirozmowy.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: „Roksana Węgiel odkrywa magię w piosence 'Mavka i Duch Lasu’

W ostatnich latach Roksana Węgiel zaskakiwała nas swoim niezwykłym talentem wokalnym i zdolnościami scenicznymi. Teraz jednak młoda artystka postanowiła

Read More...

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu