#wtonacjipromocji: “Skazanie”, czyli… Chyłka wjeżdża na pełnej Chyłce!

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam następną część serii o przygodach Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego autorstwa Remigiusza Mroza. “Skazanie” to powieść, w której choć to Chyłka musi po raz pierwszy oskarżać, to de facto nie stanowi to dla niej… żadnego problemu! Jak zakończy się ten tom? Co czeka bohaterów? Czy przetrwają w kancelarii Żelazny&McWay? Nie tylko tego dowiecie się sięgając po ten egzemplarz!

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Jaką historię opowiada “Skazanie” Remigiusza Mroza?

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela subsydiarnego.

Zgłasza się do niej matka dziewczyny, której śmierć została zakwalifikowana jako samobójstwo. Twierdzi, że ma dowody, że jej córka nie odebrała sobie życia, a mimo to kolejni prokuratorzy wciąż umarzają postępowanie. Prawniczka szybko dostrzega, że doszło nie tylko do uchybień proceduralnych, ale także manipulacji.

Jednocześnie Chyłka musi nawigować po nieznanych wodach życia osobistego – trwają przygotowania do ślubu, a ona po latach decyduje się nawiązać kontakt z matką.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy czterysta osiemdziesiąt osiem stron. “Skazanie” należy do takich gatunków, jak kryminał, sensacja, thriller. Przez czytelników serwisu lubimyczytac.pl została wyceniona na 6,9 gwiazdek na 10 możliwych. Tytuł został oprawiony w miękką okładkę. Swoją premierę święcił 23 marca 2022 roku. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Współpracujemy z nimi od pewnego czasu i z tej racji pojawiają się teksty związane z ich pozycjami, które odnajdziecie w następujących seriach: #wtonacjipromocji, #wtonacjirecenzji i #wtonacjirozmowy.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Black Week w Audiotece – tysiące audiobooków w promocyjnych cenach

Audioteka, w ramach tegorocznego Black Friday, przygotowała dla swoich klientów aż tydzień obniżek. Black Week w Audiotece to tysiące audiobooków dostępnych z

Read More...

Wszyscy czekali na taki film Stevena Spielberga” – tak o „Fabelmanach” piszą krytycy na całym świecie. Film w polskich kinach od 30 grudnia, już od dziś w wybranych kinach pokazy specjalne.

Czy „Fabelmanowie” Stevena Spielberga zrobią wielkie zamieszanie podczas Oscarów – dowiemy się dokładnie za dwa miesiące! Już 30 grudnia

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu