Wrzesień w TEATRZE MEST.

In Teatr

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze trzy emocje, zagwarantujemy przeskok w skrajnie odmienne stany. Osoby, które już odczuwają spokój i relaks  będą miały szansę na pogłębienie swojego dobrego samopoczucia.

TEATR ME/ST daje warszawskiej publiczności spektakle, które odpowiadają na potrzeby współczesnego człowieka. Ich artystyczny przekaz, kierujemy do osób wrażliwych na to, co obecnie dzieje się na świecie.


„Plac Zabaw” to spektakl o ludziach, którzy bawią się na wielkim placu zabaw jakim jest świat.
Powtarzana niczym refren fraza: „świat to wielki plac zabaw” w zestawieniu z sytuacjami, które wszyscy przeżyliśmy, daje możliwość przyjrzenia się naszemu życiu z nowej perspektywy.
To spektakl muzyczny, w którym kilkanaście songów przy akompaniamencie gitary klasycznej wzmacnia intensywność przekazu i pozwala bez reszty oddać się scenicznej rzeczywistości.


Spektakl  „PLAGI” to z kolei XXI wiek w komediowej pigułce.  Przedstawiamy i razem z widzami śmiejemy się z absurdów tego świata. Trafnie wkomponowane piosenki i nagrania wideo fikcyjnych YouTuberów dają szansę na skuteczne otrząśnięci się ze zbędnego ciężaru codzienności.

Na koniec zapraszamy do świata „MINIMALSÓW”. Ludzi, którzy w końcu są naprawdę sobą. To balsam dla duszy. Spektakl wspierający w rozwoju osobistym, a dzięki oszczędnym zabiegom teatralnym oraz nastrojowej muzyce wykonywanej na żywo, daje wytchnienie od otaczającej nas rzeczywistości. To niezwykle emocjonalne i pełne ujmujących nastrojów spotkanie z artystami, z których każdy zmaga się z maksymalizmem w swoim życiu i próbuje odrzucić to, co zbędne aby na nowo odnaleźć siebie.

Ofiarowujemy luksus łagodnych stanów uczuciowych.
Gramy w przepięknym Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie.
Bilety można kupić  na portalu e-wejściówki w cenie 42 zł.
Niezdecydowanych, zapraszamy na profil TEATRU ME/ST na Facebooku, gdzie artyści regularnie zdradzają  sekrety swojej twórczości.

„Plac Zabaw”

9. 09, g. 20.00

10.09, g. 17.00 i 19.30

11.09, g. 17.00 i 19.30

„PLAGI”

17.09, g. 17.00, 19.00

18.09, g. 17.00 i 19.00

19.09, g. 19.3020.09, g. 19.3

„MINIMASI”
24.09, g.19.30
25.09, g.19.30
26.09, g.19.30
27.09, g.19.30

Działania teatru wspiera m.st. Warszawa

https://mestteatr.pl/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu