FlixClassic przedłuża zgłoszenia do konkursu, w którym do wygrania są warsztaty Tomaszem Raczkiem

In Aktualności

Platforma VOD FlixClassic przedłuża czas na wysyłanie zgłoszeń do konkursu, w którym do wygrania są warsztaty z Tomaszem Raczkiem do 30 listopada 2022 roku.

Konkurs polega na nagraniu zapowiedzi wybranego filmu z biblioteki filmowej flixclassic.pl. Trailer nie powinien być dłuższy niż 60 sekund. Wideo wraz ze zgłoszeniem można przesyłać na stronie www.warsztatyzraczkiem.pl.

Otrzymujemy wiadomości z prośbą o przedłużenie czasu przesyłania zgłoszeń. I choć spłynęło do nas już wiele świetnych pod kątem merytorycznym prac, to postanowiliśmy ugiąć się pod prośbą naszych widzów. Do końca listopada czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych rywalizowaniem o udział w warsztatach – podkreśla Małgorzata Markiewicz, Head of marketing FlixClassic.

Z nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wybierze kilkudziesięciu autorów najlepszych zwiastunów, którzy otrzymają zaproszenie na warsztaty z Tomaszem Raczkiem. Podczas warsztatów zwycięzcy w konkursie dowiedzą się, jak tworzyć atrakcyjne treści oraz ciekawie opowiadać o filmach.

Następnie na uczestników będzie czekać zadanie kreatywne, w którym będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę. W domowym zaciszu opracują do 10 wybranych filmów znajdujących się na platformie FlixClassic. Ich trailery wzbogacą merytorycznie serwis i zostaną umieszczone w formie recenzji do filmów na platformie FlixClassic już w pierwszym kwartale 2023 roku.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu