PATRICIA BRIGGS “Polowanie” premiera 20 STYCZNIA

In Aktualności, Literatura

“Polowanie” to drugi tom cyklu Alfa i Omega autorstwa Patricii Briggs.  

O Autorce

Patricia Briggs to amerykańska pisarka literatury fantasy, lepiej znana dzięki serii o Mercy Thompson, należącej do gatunku urban fantasy. Zadebiutowała powieścią Masques w 1993 roku. 

Cykl ten jest powiązany z lepiej u nas znaną serią o przygodach Mercedes Thompson. 

Akcja serii jest osadzona w tym samym świecie, jednak eksploruje inne wątki i przedstawia losy Anny i Charlesa, których czytelnicy lepiej poznali i pokochali w “Wilczym Tropie”. 

Nieuchronnie nadchodzi moment ujawnienia światu obecności wilkołaków. Marrok, choć przekonany o słuszności tej decyzji, woli pozyskać przychylność watah spoza Stanów Zjednoczonych. Spotkanie na szczycie, na które przybywają delegacje z kilku największych watah Europy, ma być okazją do negocjacji i ustalenia porozumienia. Staje się jednak areną bezprecedensowej i krwawej rozgrywki. A w centrum huraganu znajdują się Charles i Anna.

Źródło: lubimyczytac.pl

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którym bliskie sercu jest urban fantasy i wątki romantyczne w fantastyce.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Demon, który wraca – Abyzou już 10 lutego w kinach

Owiana posępną legendą, demoniczna istota o imieniu Abyzou w żydowskiej tradycji obwiniana była o powodowanie poronień i śmierć niemowląt.

Read More...

PALUCH / SŁOŃ w Klubie Stodoła!

13 kwietnia 2023 w Klubie Stodoła wystąpią czołowi reprezentanci polskiej sceny hip-hop - PALUCH oraz SŁOŃ! Bilety na wydarzenie dostępne w

Read More...

#wtonacjipromocji: BROS. Kiedy chłopak spotyka… Chłopaka. Komedia romantyczna jakiej jeszcze nie było już od 9 lutego 2023 na DVD!

Inteligentna i szczera komedia napisana przez znanego komika – Billy’ego Eichnera to pierwsza w historii, wyprodukowana przez duże studio

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu