“MOONFALL”, EMMERICHOWSKA WIZJA KOŃCA ŚWIATA W KINACH I SIECI IMAXR W CAŁEJ POLSCE.

In Kino

Już wkrótce Księżyc uderzy w Ziemię i skończy się świat jaki znamy. Chyba, że powiedzie się najbardziej ryzykowna misja w dziejach ludzkości. Zobacz na wielkim ekranie Halle Berry, Patricka Wilsona, Johna Bradleya i Donalda Sutherlanda!

Chcesz zobaczyć „MOONFALL” w jeszcze bardziej spektakularnym wydaniu?

Film już od 4 lutego ląduje w salach IMAX!

W „Moonfall” Roland Emmerich, twórca takich superprodukcji jak „Dzień Niepodległości”, „2012”, „Pojutrze” czy „Gwiezdne wrota” po raz kolejny pokazał mistrzowską ręką twórcy kina katastroficznego i SF.

„Za każdym razem, kiedy rozpoczynam pracę nad nowym projektem i za każdym razem, gdy wchodzę na plan filmowy, staram się dać widzom coś, czego jeszcze wcześniej nie widzieli. Nie tylko w moim kinie, lecz w kinie ogólnie. Coś innego, efektownego, ale też szczerego, prawdziwego. Mam nadzieję, że w Moonfall udało mi się to osiągnąć”, mówi reżyser.

W rolach głównych:

Zdobywczyni Oscara®, Halle Berry („Czekając na wyrok”, „Kingsman: Złoty krąg”, Patrick Wilson („Aquaman”, „Upiór w operze”), John Bradley, („Gra o tron”, „Pacjent zero”), Michael Pena („Miasto gniewu”, „Amercian Hustle”), Donald Sutherland („Igrzyska śmierci”, „Obywatel X, „Epidemia”), Carolina Bartczak („X-Man. Apocalypse”).

O filmie

Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler (Halle Berry) jest przekonana, że przyczyną tego zjawiska jest działanie pewnej tajemniczej siły o niejasnym pochodzeniu. Większości naukowców i polityków ta teoria wydaje się szalona, ale Fowler wierzy, że jest wciąż szansa, by ocalić Ziemię. Wraz z jedynymi ludźmi, którzy wierzą w jej koncepcję: dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz niejakim Housemanem (John Bradley), specem od teorii spiskowych, Fowler przygotowuje misję ostatniej szansy. Kładąc na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, wyruszają w kosmiczną podróż, podczas której odkryją, że Księżyc nie jest tym, czym nam się zawsze wydawał.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu