#wtonacjipromocji: „Zamknięte drzwi”, czyli wieść, że niektórych naprawdę nie warto otwierać…

In Literatura, Promocja

W następnym tekście promocyjnym prezentujemy Wam powieść Freidy McFaddeny, który jest zarówno pierwszą ukazującą się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Łącznie na polskim rynku ukażę się jej dwie książki. Tenże tytuł swą premierę będzie święcić 25 stycznia. O czym opowiada? Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na to, że jest to wciągający thriller, który porusza tematy zachęcające do dyskusji… Jakie? O tym więcej poniżej.

fot. Czwarta Strona Kryminału

Jaką historię opowiadają „Zamknięte drzwi” Freidy McFaddeny?

Nim przedstawię opis fabuły, dodam, że autorem niniejszego streszczenia jest Czwarta Strona Kryminału, a materiał został wykorzystany w celu przygotowania tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. To, co jeszcze powinni wiedzieć sięgający po tenże tytuł, to to, że na jego łamach autorka rozważa tego typu kwestie jak: „czy dziecko rodzi się jako biała karta, czy jednak dziedziczy pewne cechy po rodzicach? Czy samotność może być świadomym wyborem?”. A sama fabuła prezentuje się następująco:

Podczas gdy jedenastoletnia Nora odrabiała lekcje w swoim pokoju, jej ojciec dokonywał w piwnicy koszmarnych zbrodni. Dramat mordowanych kobiet przerwało pojawienie się w domu policji.

Mija dwadzieścia sześć lat. On odsiaduje wyrok, ona odnosi sukcesy w chirurgii, prowadząc spokojne, samotne życie pod nowym nazwiskiem. Nikt nie wie, że jest córką seryjnego mordercy.

Któregoś dnia lekarka dowiaduje się, że jedna z jej pacjentek została zamordowana. W ten sam charakterystyczny i przerażający sposób, w jaki swoje ofiary zabijał jej ojciec.

Okazuje się, że jednak ktoś wie, kim jest Nora. Ktoś chce, żeby wzięła na siebie odpowiedzialność za tę niewyobrażalną zbrodnię. Ale ona nie jest morderczynią jak jej ojciec. Policja nie ma dowodów na to, że zrobiła coś złego.

Pod warunkiem, że nie zajrzy do jej piwnicy.

fot. Czwarta Strona Kryminału

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Zamkniętych drzwi” Freidy McFadden?

Powieść liczy 344 strony. Jest pierwszym z dwóch tytułów tej autorki, który ukaże się na polskim rynku. Wcześniej jej pióro można było poznać po lekturze takich jak: „The Perfect Son”, „The Inmate”, „The Locked Door”, „The Housemaid”. Tę przetłumaczyła Joanna Zalewska. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Ano to, że w księgarniach „Zamknięte drzwi” będą dostępne od 25 stycznia, a także to, że zostały oprawione w miękką okładkę ze skrzydełkami. Poniżej prezentujemy Wam video zapowiedź niniejszego tytułu:

Źródło: Czwarta Strona/YouTube

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu