DAVID GARRETT at The Arena di Verona – Helios zaprasza na wyjątkowy seans!

In Kino, Muzyka

Sieć kin Helios zaprasza na muzyczną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W czwartek, 9 marca na ekranach wybranych kin zagości David Garrett, znany jako najszybszy skrzypek świata. Ten wielki talent zaprezentuje się na ekranach kin po raz pierwszy! Widzowie Heliosa będą mogli zobaczyć niepowtarzalny koncert z niezwykłej Arena di Verona z udziałem kilku tysięcy fanów artysty.

Dzięki pasji do muzyki i mistrzowskiej wirtuozerii Davidowi Garettowi udało się połączyć świat pop-u i rocka z klasyką, dzięki czemu swoją twórczością zaraził muzyczną publiczność na całym świecie. Artysta jest równie mocno doceniany za błyskotliwe interpretacje rockowych hitów (między innymi: „Purple Rain” czy „Smells Like Teen Spirit”), światowych przebojów („Viva la vida” czy „Hey Jude”), jak i za klasyczne aranżacje („V Symfonia” Beethovena czy „Clair de Lune” Debussy’ego).


David Garrett wie, jak porwać publiczność i sprawić, aby wstała z miejsc! Widzowie będą mogli tego doświadczyć osobiście podczas koncertu emitowanego w wybranych kinach Helios, a także na żywo – już 18 kwietnia w Warszawie. Bilety na to wydarzenie są dostępne pod adresem: www.biletserwis.pl.

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Helios na Scenie i ten wyjątkowy koncert! David Garrett zaprezentuje swój unikalny talent już 9 marca. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” sieć zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/davidgarrett.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 53 kinami mającymi łącznie 296 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu