#wtonacjipromocji: „Langer”, czyli skąd właściwie bierze się zło? Na pewno z człowieka?

In Audiobooki, Literatura, Promocja

W kolejnym materiale promocyjnym prezentujemy Wam powieść Remigiusza Mroza, która tym razem ukazała się nakładem wydawnictwem Czwarta Strona. Tytuł liczy sobie 498 stron, a odnaleźć go możecie na półkach w takich działach jak kryminał, sensacja oraz thriller. Tytuł ma bardzo krótki, enigmatyczny, a zarazem szalenie treściwy opis. Jaki? O tym opowiemy Więcej za chwilę, na razie dodając, że mówimy o najnowszej pozycji najpoczytniejszego polskiego autora.

fot. Czwarta Strona/Facebook

Jaką historię opowiada „Langer” Remigiusza Mroza?

Autorem niniejszego opisu jest wydawnictwo, którym w tym przypadku jest tak, jak wspominaliśmy – Czwarta Strona. Ichniejszy materiał został wykorzystany w celu przygotowania tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. Natomiast sama fabuła prezentuje się następująco:

Piotr Langer nie wymaga opisu.

Piotra Langera nie trzeba nikomu przedstawiać.

Nie trzeba go przedstawiać też Ninie Pokorze, którą poznaje na bankiecie swojej nowej fundacji. Kobieta piękna, dobrze ubrana, idealna by… stać się nową ofiarą. Jest w niej jednak coś takiego, co sprawia, że Langer zaczyna się otwierać… I po raz pierwszy ktoś poznaje historię o tym, jak rodzi się zło…

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Langera” Remigiusza Mroza?

Powieść liczy sobie 498 stron. Jest pierwszym tytułem, który został w pełni poświęcony najciemniejszej postaci z książek Remigiusza Mroza, czyli Piotrowi Langerowi Juniorowi. Odnośnie do tego tytułu, to istotne jest jeszcze to, że została oprawiona w miękką okładkę. Choć jeszcze ważniejsze jest jak przypadła do gustu czytelnikom. Na stronie Empiku niniejsza pozycja uzyskała łącznie 364 ocen. Aż 320 z nich to nota wysokości „bardzo dobrej”. Za sprawą tych jak i pozostałych ocen, „Langer” na stronie Empiku uzyskał średnią na poziomie 4,8.

Jeśli ktoś ma ochotę zapoznać się z tym tytułem w innej formie niż drukowanej, czy ebookowej, to podpowiadamy, że Audioteka jak dotychczas do słuchania udostępniła dwa odcinki audioserialu, a każdy kolejny jest wprowadzany do systemu we środę. W rolach głównych występują kolejno:

  • Piotr Langer – Mateusz Damięcki
  • Nina Pokora – Aleksandra Adamska
  • Karolina Siarkowska – Karolina Gorczyca
  • Olgierd Paderborn – Piotr Stramowski
  • Ojciec Piotra Langera – Andrzej Grabowski

Więcej szczegółów na temat wspomnianego audioserialu dowiesz się odwiedzając stronę Audioteki. Natomiast to, co jeszcze chcemy zaznaczyć o tym tytule to fakt, że święcił swoją premierę 12 kwietnia tego roku. Mimo, że nie minął miesiąc, pozycja regularnie plasuje się w TOP10 najczęściej kupowanych i wypożyczanych tytułów. Jest to tym samym kolejny powód, dlaczego na dniach pojawi się nasza recenzja o „Langerze”. Mimo, że ten przecież… nie wymaga opisu.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu