#wtonacjirozmowy: Klaudia Sobotka. Muzyka zawsze była obecna w moim życiu.

In Muzyka, Wywiady

W dzisiejszym wywiadzie mieliśmy okazję porozmawiać z Klaudią Sobotką, utalentowaną artystką, która od najmłodszych lat marzyła o karierze piosenkarki. Dziś jej marzenia się spełniają, a swoją pasję realizuje jako wokalistka, gitarzystka i kompozytorka. Jej wyjątkowe talenty nie umknęły uwadze fanów na platformie TikTok, gdzie zyskała ogromną popularność.

Jej trzeci singiel, zatytułowany „Niepokoje”, jest kolejnym krokiem w niezwykłej podróży muzycznej, jaką podjęła. Mimo sukcesu na TikToku, Klaudia nie zamierza na tym poprzestać. Jej wielkim celem jest wydanie własnej płyty, na której będzie mogła pokazać swoją autentyczną twórczość i dotrzeć do jeszcze większej liczby słuchaczy.

Warto podkreślić, że producentem „Niepokojów” jest Paweł Krawczyk, znany m.in. ze współpracy z zespołem Hey i Anielą. To kolejne potwierdzenie talentu Klaudii, która nie boi się eksperymentować z dźwiękami i odkrywać nowe obszary muzycznego wyrazu. Jej wcześniejsze single, takie jak „Bliżej”, zdobyły duże uznanie, a teraz „Niepokoje” przenoszą nas w zupełnie inny muzyczny świat.

W „Niepokojach” Klaudia opowiada historię mieszanki emocji, które towarzyszą nam podczas poznawania drugiej osoby. Ożywienie, niepewność i rozedrganie są ze sobą splecione, a jednocześnie uspokaja nas kontakt z drugim człowiekiem. To uniwersalna tematyka, która dotyka każdego z nas w różnych momentach życia.

Jej talent, pasja i determinacja są znakomitymi prognostykami dla przyszłości tej młodej artystki, która już teraz cieszy się uznaniem i wsparciem swoich fanów. Będziemy trzymać kciuki za Klaudię Sobotkę i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla tej utalentowanej wokalistki i kompozytorki.

Zapraszamy do wysłuchania tej fascynującej rozmowy, w której Klaudia Sobotka dzieli się swoimi inspiracjami, twórczym procesem i głębokim przesłaniem zawartym w utworze „Niepokoje”.

Klaudia Sobotka już w przedszkolu postanowiła, że będzie śpiewać. Od wielu lat ćwiczy swój głos, czego efekty widoczne są na scenie. Gra na gitarze, pisze teksty i komponuje. Aktualnie pracuje nad własnym materiałem. Najlepiej czuje się w utworach popowych i rockowych, choć ostatnio odkryła, że potrafi rapować. Inspiruje się takimi artystami jak Adele, Lana del Rey, Coldplay, Kings of Leon oraz Myslovitz.

Posłuchaj na innych platformach streamingowych: https://KlaudiaSobotka.lnk.to/Niepokoje

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami od Klaudii, obserwujcie ją na:

Spotify: https://KlaudiaSobotka.lnk.to/Spotify

YouTube: https://KlaudiaSobotka.lnk.to/YouTube

TikTok: https://www.tiktok.com/@klaudia.sobotka

Instagram: https://www.instagram.com/klaudiasobo…

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu