#wtonacjirozmowy: Klaudia Sobotka. Muzyka zawsze była obecna w moim życiu.

In Muzyka, Wywiady

W dzisiejszym wywiadzie mieliśmy okazję porozmawiać z Klaudią Sobotką, utalentowaną artystką, która od najmłodszych lat marzyła o karierze piosenkarki. Dziś jej marzenia się spełniają, a swoją pasję realizuje jako wokalistka, gitarzystka i kompozytorka. Jej wyjątkowe talenty nie umknęły uwadze fanów na platformie TikTok, gdzie zyskała ogromną popularność.

Jej trzeci singiel, zatytułowany „Niepokoje”, jest kolejnym krokiem w niezwykłej podróży muzycznej, jaką podjęła. Mimo sukcesu na TikToku, Klaudia nie zamierza na tym poprzestać. Jej wielkim celem jest wydanie własnej płyty, na której będzie mogła pokazać swoją autentyczną twórczość i dotrzeć do jeszcze większej liczby słuchaczy.

Warto podkreślić, że producentem „Niepokojów” jest Paweł Krawczyk, znany m.in. ze współpracy z zespołem Hey i Anielą. To kolejne potwierdzenie talentu Klaudii, która nie boi się eksperymentować z dźwiękami i odkrywać nowe obszary muzycznego wyrazu. Jej wcześniejsze single, takie jak „Bliżej”, zdobyły duże uznanie, a teraz „Niepokoje” przenoszą nas w zupełnie inny muzyczny świat.

W „Niepokojach” Klaudia opowiada historię mieszanki emocji, które towarzyszą nam podczas poznawania drugiej osoby. Ożywienie, niepewność i rozedrganie są ze sobą splecione, a jednocześnie uspokaja nas kontakt z drugim człowiekiem. To uniwersalna tematyka, która dotyka każdego z nas w różnych momentach życia.

Jej talent, pasja i determinacja są znakomitymi prognostykami dla przyszłości tej młodej artystki, która już teraz cieszy się uznaniem i wsparciem swoich fanów. Będziemy trzymać kciuki za Klaudię Sobotkę i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla tej utalentowanej wokalistki i kompozytorki.

Zapraszamy do wysłuchania tej fascynującej rozmowy, w której Klaudia Sobotka dzieli się swoimi inspiracjami, twórczym procesem i głębokim przesłaniem zawartym w utworze „Niepokoje”.

Klaudia Sobotka już w przedszkolu postanowiła, że będzie śpiewać. Od wielu lat ćwiczy swój głos, czego efekty widoczne są na scenie. Gra na gitarze, pisze teksty i komponuje. Aktualnie pracuje nad własnym materiałem. Najlepiej czuje się w utworach popowych i rockowych, choć ostatnio odkryła, że potrafi rapować. Inspiruje się takimi artystami jak Adele, Lana del Rey, Coldplay, Kings of Leon oraz Myslovitz.

Posłuchaj na innych platformach streamingowych: https://KlaudiaSobotka.lnk.to/Niepokoje

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami od Klaudii, obserwujcie ją na:

Spotify: https://KlaudiaSobotka.lnk.to/Spotify

YouTube: https://KlaudiaSobotka.lnk.to/YouTube

TikTok: https://www.tiktok.com/@klaudia.sobotka

Instagram: https://www.instagram.com/klaudiasobo…

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu