Audioriver 2023: śródziemnomorski klimat na zamknięcie festiwalu. Program Sun/Day.

In Aktualności, Muzyka, Wydarzenia

Czas, by powoli zamykać program Audioriver Festival – oto przedostatnie ogłoszenie programowe. Między 28 a 30 lipca do Płocka zjedzie ponad setka artystów. Najważniejsze święto muzyki elektronicznej w Polsce tradycyjnie kończy się dzienną imprezą na świeżym powietrzu.

Bilety na niedzielę, a także pozostałe dni festiwalu i karnety na całość wydarzenia są dalej w sprzedaży. W promieniach słońca potańczyć będzie można do najlepszej muzyki house i disco, którą zagrają:

Avalon Emerson (US/DE) ☼ Brina Knauss (SI/IT) ☼ Elif (TR/ES) ☼ Foxall (PL) ☼ Job Jobse (NL) ☼ K.O.D. (PL) ☼ Leon b2b Glasse (PL) ☼ Marcin Krupa b2b Rytmik (PL) ☼ Mind Against (IT/DE) ☼ Pablo Bozzi (FR/DE)

Do festiwalu zostały już mniej niż dwa miesiące, najwyższy czas więc zdradzić, jak będzie wyglądał finał festiwalu. Tradycyjny już Sun/Day odbędzie się w parku między ulicą Mostową a Rybaki. Popołudniowe zamknięcie festiwalu to zupełnie inna atmosfera i wspaniałe zwieńczenie dwudniowych szaleństw na plaży. Popularny trzeci dzień festiwalu to też wyraźny fokus na lekkie, ekscytujące brzmienia i inny format zabawy, otwarty dla wszystkich, również rannych ptaszków.

Program Sun/Day

Gwiazdami Sun/Day będą Mind Against, włoski duet z ekstraklasy melodyjnego, głębokiego house’u i techno. Bracia Alessandro i Federico Fognini od ponad dekady budują swoją pozycję na polu pięknej, euforycznej muzyki. O szerokim uznaniu, jakim się cieszą niech świadczy fakt, że wydają zarówno w prowadzonym przez Tale of Us Afterlife, jak i znaleźli się na wydawnictwach Hotflush Recordings założonego przez jednego z pionierów muzyki basowej, Scubę.W południowym, ciepłym klimacie utrzyma nas również Brina Knauss, słoweńska DJ-ka, która szlify zbierała na Ibizie pod okiem Luciano czy Daniela Lazarusa i dziś jest międzynarodową gwiazdą podbijającą światowe sceny ze swojej mediolańskiej bazy. Turecka DJ-ka Elif objechała cały świat z hipnotyzującym brzmieniem, które wydawała m.in. w Anjunadeep. Wraz z nią pozostaniemy w śródziemnomorskim klimacie i poznamy eklektyczną selekcję budowaną w słonecznej Barcelonie.Przed zagranicznymi gośćmi wystąpią weterani polskiej sceny: kurator i booker Audioriver Leon w secie b2b ze stałym muzycznym partnerem Glasse oraz duet Foxall zafascynowany didżejskim szamanizmem.

Na drugiej scenie z kolei do ogłoszonych już Avalon Emerson i Joba Jobse dołącza Pablo Bozzi, francuski artysta łączący ze sobą italo disco oraz EBM w słodko-gorzkiej, fascynującej miksturze. A jeśli zahaczamy o disco, to oczywiście nie moglibyśmy pominąć K.O.D. – Komitetu Obrony Disco, popularnego duetu Kovvalsky’ego i Pittiego Schmittiego. Do składu dołączają też Marcin Krupa i Rytmik, weterani warszawskiej sceny house, związani ze stołecznym Radiem Kampus.

Festiwal powoli zbliża się do odkrycia ostatnich kart. W kolejnych tygodniach poznamy jeszcze artystów występujących na scenach sponsorskich w piątek i sobotę oraz program dyskusyjny Sobótki.

Audioriver Festival zawita do Płocka w tym roku, tradycyjnie, w ostatni weekend lipca – 28-30.07. Wśród ogłoszonych dotychczas artystów znajdują się m.in. 999999999, Alan Fitzpatrick, Anfisa Letyago, Artbat, Camo & Krooked, Chris Liebing, Colyn, Deas, Deer Jade, Dubfire, Enrico Sangiuliano, Hedex, Kamp!, Kanine, Kevin de Vries, Ki/Ki, Klangkuenstler, LP Giobbi, LSDXOXO, Mathame AV, Moderat, Monolink, Oliver Koletzki, Palms Trax, Rysy, Samurai Breaks, Shygirl, TQD, Trym, VTSS, Worakls Orchestra, Zhu i wielu innych. Pełny program znajduje się na stronie audioriver.pl.

Obserwuj Audioriver:

Facebook

Instagram

YouTube

Strona www

Bilety: dostępne na stronie eBilet

oraz Biletomat.pl

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu