#wtonacjirozmowy. Lanberry. Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia..

In Muzyka, Wywiady

fot.Magdalena Misiak

Witajcie, drodzy czytelnicy! Dziś mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Wam wyjątkowy wywiad z jedną z najbardziej inspirujących i utalentowanych artystek polskiej sceny muzycznej – Lanberry. Od momentu swojego debiutu na muzycznym rynku, ta wokalistka zdobyła serca słuchaczy swoim charakterystycznym głosem, emocjonalnym przekazem i niebanalnym stylem.

W swojej karierze Lanberry nie boi się eksperymentować i podążać za swoją artystyczną wizją. Jej muzyka łączy różne gatunki i style, tworząc unikalne dźwięki, które wpadają w ucho i pozostają w pamięci na długo. I właśnie w tej twórczej odysei artystki, warto zatrzymać się na chwilę przy jej najnowszym dziele – „Notting Hill”.

W tym wywiadzie poznamy kulisy powstania singla, wraz z inspiracjami i wyzwaniami, które artystka napotkała podczas tworzenia tego niezwykłego utworu. Dowiemy się, jakie emocje skrywa w sobie Lanberry, jakie przemyślenia przyświecały jej podczas pisania tekstu oraz jakie jest znaczenie „Notting Hill” w jej życiu i karierze. To będzie podróż pełna emocji, a my mamy pewność, że zainteresuje zarówno fanów Lanberry, jak i tych, którzy dopiero odkrywają jej muzykę.

Więc nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do wysłuchania naszego wywiadu z Lanberry na temat jej wyjątkowego singla „Notting Hill”. Gotowi na niezapomnianą przygodę w świat muzyki i artystycznej pasji? Wszystko to już za chwilę!

fot.Magdalena Misiak
Lanberry powraca tryumfalnie z nowym singlem! „Notting Hill” to kolejny w repertuarze piosenkarki utwór o relacji, ale tym razem wyjątkowej; takiej, na którą czeka się całe życie. 

„Śpiewam o tym uczuciu, kiedy na naszej drodze, całkowicie niespodziewanie, pojawia się drugi człowiek, który patrzy w tym samym kierunku, który czuje podobnie świat, mówi tym samym językiem. I nagle wszystko staje się jasne i proste” – wyjaśnia Lanberry. „Notting Hill” to również piosenka o przyjmowaniu dobra w naszym życiu, zwłaszcza w relacji.

Traumatyczne doświadczenia sprawiają, że trudno jest zaufać drugiemu człowiekowi, uwierzyć w jego dobre intencje, a ja przekonuję w tym utworze, że jednak da się i po prostu warto.”  Piosenka powstała we współpracy Mimi Wydrzyńską i Kubą Krupskim. „Cudownie jest być w procesie kreatywnym z ludźmi, których nazywam swoimi przyjaciółmi” – dodaje Lanberry.  Pogodnej, popowej piosence towarzyszy wyjątkowe wideo, nakręcone kamerą 16mm – oczywiście na ulicach londyńskiego Notting Hill. Autorką teledysku jest Paulina Kowol. Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyła ogromną popularność dzięki takim hitom jak „Piątek” czy „Gotowi na wszystko”.   

IG: https://www.instagram.com/lanberry/
FB: https://www.facebook.com/LanberryMusic
TikTok: https://www.tiktok.com/@lanberry
Spotify: https://open.spotify.com/artist/2t3aJ…

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu