„Odwilż” w HBO MAX z Wajdą i Lindą, w Empik Go z Mazur i Myszką

In Audiobooki

Równocześnie z premierą pierwszego polskiego serialu HBO MAX, w aplikacji Empik Go wystartował podcast „Odwilż”, który przybliży działania osób pracujących przy sprawach kryminalnych. Narratorami zostali Justyna Mazur i Marcin Myszka. To pierwsza tak duża współpraca platform subskrypcyjnych w Polsce.

Podcast uzupełni serial

Do wspólnego projektu Empik Go i HBO MAX została zaproszona dwójka najpopularniejszych kryminalnych podcasterów w Polsce. Justyna Mazur oraz Marcin Myszka wraz z ekspertami – w nawiązaniu do fabuły i klimatu serialu „Odwilż” – w podcaście przybliżą tajniki pracy policji i śledczych.  Sześcioodcinkowa seria ma za zadanie poszerzenie wiedzy widzów serialu. Projekt podcastowy, który jednocześnie nawiązuje do projektu fabularnego, jak i prawdziwych zbrodni powstał zarówno dla fanów kryminałów, jak i wielbicieli true crime.

Wspólnym celem Empik Go i HBO MAX jest aktywacja fanów   tzw. true crime – prawdziwych zbrodni i zainteresowanie ich serialem w HBO MAX. Chcemy, by te formaty zaczęły się przenikać. Co ciekawe, fani Justyny i Marcina po raz pierwszy będą mogli usłyszeć ich we wspólnym projekcie. Jest to również pierwsza w Polsce tak szeroka współpraca platformy SVOD, jaką jest HBO MAX ze światem podcastowym. Empik Go występuje tu jako pomysłodawca i producent – mówi Paweł Heba, Dyrektor Kreatywny Empik Go.

Odwilż” w HBO MAX oraz Empik Go

– „Odwilż” to nowy polski serial kryminalny, który ma właśnie premierę w HBO Max. Tym razem zabieramy widzów do Szczecina na przełomie zimy i wiosny, gdzie śledzimy dochodzenie prowadzone przez mocną kobiecą postać – policjantkę Katarzynę Zawieję. Zaoferowaliśmy w tej współpracy to, co robimy najlepiej, czyli opowiadanie historii. Na podstawie scenariuszy serialu powstał podcast, mający na celu rozszerzenie doświadczenia świata samego serialu i stanowiący zaproszenie do dalszego zgłębiania wątków. Ważne dla nas było, by trafić do wspólnych odbiorców HBO Max i Empik Go – mówi Beta Czarnacka, Dyrektor Brand & Content Marketing HBO Max Polska.

Pierwszy polski serial MAX Original stał się inspiracją dla Empik Go. To właśnie na jego podstawie powstał scenariusz podcastu, który przygotowali producenci Empik Go wraz z Justyną Mazur i Marcinem Myszką. Głosy podcasterów przeprowadzą słuchaczy przez kryminalną historię osadzoną w Szczecinie. Każdy z odcinków zostanie wzbogacony o komentarze ekspertów z zakresu kryminologii, antropologii i psychologii. Wśród gości usłyszymy m.in. policjantkę kryminalną, przewodnika po Szczecinie, antropologa sądowego, psycholog śledczą, profilera czy byłego antyterrorystę.

Pierwsze dwa odcinki serialu oraz podcastu dostępne są premierowo od 1 kwietnia. Kolejne odcinki będą debiutowały po dwa co tydzień. Tytuł „Odwilż” w aplikacji Empik Go będzie dostępny także dla użytkowników Empik Premium oraz Empik Premium Free.

Odwilż (podcast)

Lektorzy: Justyna Mazur, Marcin Myszka

Produkcja dla Empik Go: Gabi Darmetko

Premiera: 1 kwietniawww.empik.com/go/odwilz

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu