BALATON SOUND 2022 OGŁASZA DRUGĄ FALĘ ARTYSTÓW, KTÓRZY WYSTĄPIĄ NA SCENACH B ORAZ ELROW

In Muzyka, Wydarzenia

Balaton Sound, największy w Europie plażowy festiwal muzyki elektronicznej, ogłosił drugą falę artystów, którzy wystąpią na scenach: elrow oraz B, prezentujących jedne z największych i najbardziej wpływowych nazwisk muzyki techno, minimal i house, wspieranych przez wyjątkową produkcję wizualną i dźwiękową.

Nowe ogłoszenie przyniosło duży wybór nowych headlinerów i najlepszych w swoim rodzaju międzynarodowych DJ-ów, a wśród nich legendy techno: Richie Hawtin, Deborah De Luca, FISHER, Sven Väth i wielu innych, jak chociażby ogłoszeni dotychczas Martin Garrix, Becky Hill, Lost Frequencies i inni.

Photo: László Mudra http://www.mudralaszlo.hu – Rockstar Photographers

Inne gorące nazwiska na tej liście to brytyjski DJ techno i producent muzyczny Jamie Jones oraz włoski DJ Joseph Capriati, który niedawno stał się główną atrakcją międzynarodowych klubów i festiwali jako jeden z najbardziej wyczekiwanych headlinerów.

fot. materiały prasowe

A jeśli to nie wystarcza – do naszego wyjątkowego lineupu dołączają: niemiecka legenda techno, założyciel wytwórni CLR Chris Liebing, niemiecki duet techno Pan-Pot i włoski house’owy kolektyw Meduza. Co więcej – jeden z największych, dzisiejszych herosów sceny techno Reinier Zonneveld oczaruje publiczność Balaton Sound swoją ogromną kolekcją płyt podczas unikalnego, rozgrzewającego dance floor live setu. Z tymi legendarnymi DJami i artystami, którzy trafili na tegoroczny afisz, Balaton Sound 2022 celebruje swój powrót w pełnym kształcie z najbardziej wypasionym line-upem w historii!

Balaton Sound 2022 oferuje jedną z najbardziej ekscytujących stref VIP w Europie. W jej skład wejdą: nowa strefa VIP elrow, z efektem Rousseau i egzotyczną dżunglą. Znajdziecie w niej ekskluzywne sety DJskie i widok na główną scenę elrow. Z kolei dla tych, którzy będą chcieli odpocząć i cieszyć się słońcem strefa VIP będzie mieć chilloutowe dźwięki i imprezy na wielkim basenie oraz w strefie łóżek z baldachimem.

Line-up Balaton Sound z nowymi ogłoszeniami

(A-Z)

Archie Hamilton, Analog Balaton, Bastian Bux, Ben Böhmer (live), Candyman, Chris Liebing, Chuck & Perge, Cloonee, Collective Machine, Danny Tenaglia, Deborah De Luca,  De La Swing, Denes Toth, Dj Pola, Episode1, FISHER, Franky Rizardo, Giolí & Assia (live), Giorgia Angiuli (live), HOT X,  HVOB live (Clubset), Hernan Cattaneo b2b Nick Warren, Jaffa Surfa & Garay, James Cole, Jamie Jones and Joseph Capriati, Julian Jeweil, Ilario Alicante, Loco Dice, Marc Maya, Mateo & Spirit, Meduza, Metha, Miss Monique, Monolink (live), Nastia, Nick Curly, Nusha, Pan-Pot, Paul Kalkbrenner (live), Poli, Raul Young, Reinier Zonneveld (live), Richie Hawtin, Rizkid, Sabee, Secret Factory, SanFranciscoBeat, Shabaam, Space 92, Sven Väth, Svetec, Tini Gessler, Toni Varga, Viviana Casanova

Balaton Sound 2022 odbędzie się nad Jeziorem Balaton na Węgrzech od 29 czerwca do 2 lipca.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.balatonsound.com.

fot. materiały prasowe

O elrow

Elrow to hiszpańska firma rodzinna, która specjalizuje się w wyjątkowych eventach, światowej klasy wystroju scenicznym i wizualizacjach. Jej najważniejszą misją jest zabawiać i zaskakiwać – osiąga to dzięki polityce otwartych drzwi, zapraszając do swojego duchowego domostwa w Viladecans (Barcelona), letniej rezydencji w klubie Amensia na Ibizie czy do innych klubów oraz letnich festiwali, które cieszą się z obecności radosnego uniesienia, jakie stało się znakiem rozpoznawczym elrow. Doświadczenie, w którym łączy się spektakl, muzyka, kolory i szczęście to esencja DNA elrow – połączone tworzą unikalny klimat, w który zanurzają się nasi klienci, gdy tylko przekroczą drzwi wejściowe jednego z naszych eventów, niezależnie od miasta, kraju, kontynentu czy godziny.

www.elrow.com/en

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu