Mrozu, Lee Child oraz Andrew Child gośćmi najbliższych spotkań autorskich z cyklu Premiera online

In Aktualności, Wydarzenia

W pierwszym tygodniu kwietnia odbędą się dwa spotkania autorskie z cyklu Premiera online. Kulisy nagrywania swojego najnowszego krążka zatytułowanego „Złote bloki” zdradzi Mrozu, natomiast bracia Lee i Andrew Child opowiedzą o procesie powstawania niedawno wydanej książki pt. „Lepiej już umrzeć”.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Widzowie, którzy chcieliby zapytać o coś gościa spotkania Premiera online bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, mogą nagrać wypowiedź w formie krótkiego video i przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.

fot.materiały prasowe

Mrozu – poniedziałek, 4 kwietnia, godz. 18:00

Już w najbliższy poniedziałek bohaterem spotkania z cyklu Premiera online będzie Mrozu, autor albumu „Złote bloki”. Spotkanie z artystą poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Na „Złotych blokach” wokalista zabiera słuchaczy na wyprawę po miejskim osiedlu, które tętni soulem, funkiem oraz oldschoolowym r&b. Szósty krążek Mroza promują trzy single: przebojowe i nostalgiczne „Złoto”, dynamiczne „Galácticos”, jak również zaskakująco emocjonalne „Palę w oknie”.

Na krążku można usłyszeć wielu ciekawych gości. Obecność donGURALesko oraz Rasa to ukłon w stronę hip-hopowych korzeni twórczości Mroza. Tętniący energią utwór „Za daleko”, zaśpiewany razem z Vito Bambino, to kandydat do przeboju nadchodzących wakacji. Natomiast Jarecki sugestywnie ubarwia metaforyczną historię zawartą w kompozycji zatytułowanej „Nogi na stół”.

– Nagrywanie energetycznych, dobrze nastrajających kawałków było dla mnie najlepszym antidotum na trudne czasy, w których żyliśmy przez ostatnie 2 lata. Większość materiału powstawała wśród warszawskich bloków, a każda ucieczka z osiedla dawała podmuch gorącego i inspirującego powietrza – mówi Mrozu o swojej najnowszej płycie.

Na spotkanie z Mrozem zaprasza Empik wraz z Universal Music Polska oraz Going.

fot.materiały prasowe

Lee Child i Andrew Child – wtorek, 5 kwietnia, godz. 18:00

We wtorek 5 kwietnia gośćmi spotkania z cyklu Premiera online będą brytyjscy pisarze Lee Child i Andrew Child. Okazję do rozmowy stanowi premiera książki „Lepiej już umrzeć” (Wydawnictwo Albatros). Rozmowę z autorami poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Głównym bohaterem najnowszej powieści braci Child jest Jack Reacher, który na granicy z Meksykiem spotyka Michaelę Fenton – byłą agentkę FBI, urządzającą w Los Gemelos zasadzkę na ludzi

tajemniczego Dendonckera, miejscowego wcielenia zła. Fenton prosi Reachera o pomoc w celu uzyskania informacji na temat zaginionego brata. Pomimo początkowej niechęci, pomiędzy bohaterami zaczyna rodzić się nić porozumienia. Oboje uświadamiają sobie, że nie chodzi tylko o uratowanie brata Michaeli, lecz być może także setek, a nawet tysięcy istnień ludzkich.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Demon, który wraca – Abyzou już 10 lutego w kinach

Owiana posępną legendą, demoniczna istota o imieniu Abyzou w żydowskiej tradycji obwiniana była o powodowanie poronień i śmierć niemowląt.

Read More...

PALUCH / SŁOŃ w Klubie Stodoła!

13 kwietnia 2023 w Klubie Stodoła wystąpią czołowi reprezentanci polskiej sceny hip-hop - PALUCH oraz SŁOŃ! Bilety na wydarzenie dostępne w

Read More...

#wtonacjipromocji: BROS. Kiedy chłopak spotyka… Chłopaka. Komedia romantyczna jakiej jeszcze nie było już od 9 lutego 2023 na DVD!

Inteligentna i szczera komedia napisana przez znanego komika – Billy’ego Eichnera to pierwsza w historii, wyprodukowana przez duże studio

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu