Mrozu, Lee Child oraz Andrew Child gośćmi najbliższych spotkań autorskich z cyklu Premiera online

In Aktualności, Wydarzenia

W pierwszym tygodniu kwietnia odbędą się dwa spotkania autorskie z cyklu Premiera online. Kulisy nagrywania swojego najnowszego krążka zatytułowanego „Złote bloki” zdradzi Mrozu, natomiast bracia Lee i Andrew Child opowiedzą o procesie powstawania niedawno wydanej książki pt. „Lepiej już umrzeć”.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Widzowie, którzy chcieliby zapytać o coś gościa spotkania Premiera online bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, mogą nagrać wypowiedź w formie krótkiego video i przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.

fot.materiały prasowe

Mrozu – poniedziałek, 4 kwietnia, godz. 18:00

Już w najbliższy poniedziałek bohaterem spotkania z cyklu Premiera online będzie Mrozu, autor albumu „Złote bloki”. Spotkanie z artystą poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Na „Złotych blokach” wokalista zabiera słuchaczy na wyprawę po miejskim osiedlu, które tętni soulem, funkiem oraz oldschoolowym r&b. Szósty krążek Mroza promują trzy single: przebojowe i nostalgiczne „Złoto”, dynamiczne „Galácticos”, jak również zaskakująco emocjonalne „Palę w oknie”.

Na krążku można usłyszeć wielu ciekawych gości. Obecność donGURALesko oraz Rasa to ukłon w stronę hip-hopowych korzeni twórczości Mroza. Tętniący energią utwór „Za daleko”, zaśpiewany razem z Vito Bambino, to kandydat do przeboju nadchodzących wakacji. Natomiast Jarecki sugestywnie ubarwia metaforyczną historię zawartą w kompozycji zatytułowanej „Nogi na stół”.

– Nagrywanie energetycznych, dobrze nastrajających kawałków było dla mnie najlepszym antidotum na trudne czasy, w których żyliśmy przez ostatnie 2 lata. Większość materiału powstawała wśród warszawskich bloków, a każda ucieczka z osiedla dawała podmuch gorącego i inspirującego powietrza – mówi Mrozu o swojej najnowszej płycie.

Na spotkanie z Mrozem zaprasza Empik wraz z Universal Music Polska oraz Going.

fot.materiały prasowe

Lee Child i Andrew Child – wtorek, 5 kwietnia, godz. 18:00

We wtorek 5 kwietnia gośćmi spotkania z cyklu Premiera online będą brytyjscy pisarze Lee Child i Andrew Child. Okazję do rozmowy stanowi premiera książki „Lepiej już umrzeć” (Wydawnictwo Albatros). Rozmowę z autorami poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Głównym bohaterem najnowszej powieści braci Child jest Jack Reacher, który na granicy z Meksykiem spotyka Michaelę Fenton – byłą agentkę FBI, urządzającą w Los Gemelos zasadzkę na ludzi

tajemniczego Dendonckera, miejscowego wcielenia zła. Fenton prosi Reachera o pomoc w celu uzyskania informacji na temat zaginionego brata. Pomimo początkowej niechęci, pomiędzy bohaterami zaczyna rodzić się nić porozumienia. Oboje uświadamiają sobie, że nie chodzi tylko o uratowanie brata Michaeli, lecz być może także setek, a nawet tysięcy istnień ludzkich.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu