Smolna Invites: Sven Väth – The Year of the Dragon World Tour

In Muzyka, Wydarzenia

Czas na muzyczne przeżycie, jakiego jeszcze nie było! Smolna Invites prezentuje Svena Vätha w ramach jego najnowszej trasy koncertowej „The Year of the Dragon World Tour”. To wydarzenie muzyczne odbędzie się 9 lutego 2023 roku w Praga Centrum, ul. Szwedzka 2/4, Warszawa. Przygotujcie się na noc pełną elektryzujących dźwięków i niezapomnianych wrażeń muzycznych!

Rok Smoka w Chinach, Rok Svena Vätha na Świecie

Sven Väth, niemiecki DJ i producent muzyczny, słynie z wyjątkowych tras koncertowych, którym nadaje nazwy zwierząt z chińskiego zodiaku. W tym roku przypada Rok Smoka w Chinach, co stało się inspiracją dla nazwy obecnej trasy Svena – „The Year of the Dragon World Tour”. Każda trasa Svena to podróż przez różne muzyczne krajobrazy, a wybór zwierzęcia zawsze odnosi się do chińskiego nowego roku. To nie tylko koncert muzyczny, to prawdziwe muzyczne doświadczenie!

Praga Centrum jako Kulminacyjne Miejsce Wydarzenia

Miejsce, gdzie spotkają się miłośnicy muzyki elektronicznej, to Praga Centrum, ul. Szwedzka 2/4, Warszawa. Wystarczy spojrzeć na datę – 9 lutego 2024 roku, kiedy to Sven Väth zabierze nas w muzyczną podróż. Startujemy o godzinie 22:00, a zabawa potrwa aż do 05:00 rano. To będzie noc pełna energii i unikalnych dźwięków, które zapadną Wam w pamięć na długo.

Bilety na Pierwszą Pulę – Spieszcie się!

Pierwsza pula biletów jest już dostępna, ale nie na długo! Cena pierwszych 160 biletów to około 160 złotych. Jednak, ze względu na ogromne zainteresowanie, zalecamy śpieszyć się z zakupem, zanim skończą się wejściówki w tej pierwszej puli. To szansa na unikalne przeżycie muzyczne, które z pewnością warto wykorzystać.

Gdzie Kupić Bilety?

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabyć online za pomocą strony: Bilety na koncert Svena Vätha. Zachęcamy do sprawdzenia dostępności i szybkiego dokonania zakupu, by mieć pewność udziału w tej niepowtarzalnej muzycznej podróży.

Linki i Dodatkowe Informacje:

Dodatkowe informacje i aktualizacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: Smolna Invites: Sven Väth – The Year of the Dragon World Tour. Śledźcie nas, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami oraz dzielić się entuzjazmem z innymi uczestnikami!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na muzyczne doznania! Smolna Invites zaprasza na niezapomniany wieczór z Svenem Väthem w Praga Centrum. Do zobaczenia na parkiecie!

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu