#wtonacjirozmowy.Sebastian Perdek. Już od dziecka chciałem zostać aktorem..

In Kino, Wywiady

fot. Monika Żaba Łopacka

Sebastian Perdek, to polski aktor, którego twarz wielokrotnie gościła na ekranach kinowych i telewizyjnych, a także na deskach teatru. Ostatnio mieliśmy przyjemność porozmawiać z nim na temat jego najnowszej roli w filmie „Horror Story”, gdzie wciela się w postać Seweryna.

Rozmowa obejmowała również kwestie związane z jego bogatą karierą w dubbingu oraz różnice między pracą przed kamerą, na deskach teatru a nagrywaniem dialogów do animacji.

Sebastian Perdek jest absolwentem wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, gdzie zdobył solidne wykształcenie teatralne, które z powodzeniem przekłada na różnorodność swoich ról. Jego talent aktorski można podziwiać w produkcjach takich jak „Prawo Agaty”, „Listy do M. 2”, czy „Kler”.

Nie tylko ekran telewizyjny i kinowy stanowi pole do popisu dla Sebastiana. Aktor ten znalazł także swoje miejsce w świecie dubbingu, podkładając swojego głosu postaciom w takich produkcjach jak „Dragon Ball Super”, „Toy Story 4” czy „Spider-Man: Bez drogi do domu”.

W trakcie rozmowy z Sebastianem Perdkiem, nie mogliśmy pominąć jego doświadczeń teatralnych. Aktor ten zdążył już zaznaczyć swoją obecność na scenach różnych teatrów, biorąc udział w przedstawieniach takich jak „Dzieci śmieci” w Teatrze Konsekwentnym w Warszawie czy „Szajba” w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie.

fot.karolina grabowska

W naszym wywiadzie nie tylko chcieliśmy przedstawić twórczość Sebastiana Perdka, ale również rzuci światło na kulisy jego pracy, odkrywając, jak różnią się dla niego role w kinie, teatrze i dubbingu. Dowiemy się także, jakie aktorskie marzenia kierują jego karierą i co dla niego stanowi największe wyzwanie w świecie sztuki aktorskiej. Zapraszamy do wysłuchania fascynującej rozmowy z utalentowanym Sebastianem Perdkiem.

O filmie

„Horror Story” to przewrotna komedia o odnajdywaniu się w świecie pełnym nonsensów i złudnych marzeń, które rozpadają się na kawałki w oparach absurdu i pragnienia miłości. Nazywana „Dniem świra” naszych czasów, opowiada historię młodego absolwenta bankowości, który wynajmuje pokój w zdezelowanej willi, a ekscentryczna grupa nowych współlokatorów, wprowadza w jego życie chaotyczną mieszankę horroru i komedii. Na ekranie zobaczymy Jakuba Zająca (znakomita kreacja aktorska w „Zenku”), Michalinę Olszańską („Córki dancingu”), Paulinę Gałązkę („Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”), Martę Stalmierską („Johnny”), Konrada Eleryka („Furioza”) a także Annę Seniuk i Mariana Opanię.

Tomek, świeżo upieczony absolwent bankowości, przyjeżdża do wielkiego miasta, by z przytupem rozpocząć dorosłe życie. Marzy o spektakularnym sukcesie, dzięki któremu odzyska względy swojej byłej dziewczyny i pokaże światu, na co go stać. Na początek, z braku funduszy decyduje się na wynajęcie pokoju w starej, rozpadającej się willi, zaludnionej przez gromadę ekscentrycznych lokatorów. Już pierwszej nocy orientuje się, że zamieszkał w domu rodem z horrorów. Wygląda na to, że stąd szybciej trafi do psychiatryka, niż do wymarzonej korporacji. Wielki świat szklanych biurowców, miłosnych podbojów i ogólnego „dolce vita” oddala się od Tomka, a jego młode życie pogrąża się w chaosie. Czy znajdzie w sobie dość siły, by wyrwać się z paszczy szaleństwa?

https://www.instagram.com/sebastian_perdek/
https://www.facebook.com/SebastianPerdekOfficial/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ściana deszczu, rzeka dźwięku i morze ludzi. Przenosiny Audioriver do Łodzi okazały się sukcesem! 

Tegoroczna edycja Audioriver to pierwsza odsłona organizowana w nowej lokalizacji, na terenie Łódzkich Błoni. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, które

Read More...

Następca Marvina Gaye’a i uwielbiana w Polsce, enigmatyczna grupa. Malta Festival poszerza swój muzyczny program.

Malta Festival właśnie ogłosiła kolejną porcję wydarzeń, które ubarwią repertuar jej 34. edycji – pierwszej pod przewodnictwem nowej mecenaski

Read More...

Na planie drugiego sezonu serialu MINUTA CISZY padł ostatni klaps! Zobacz specjalne video

Wracamy do Bożej Woli. Przy udziale bohaterów znanych z pierwszego sezonu: Mietka, Jacka, Synka i Celiny rozgrywać się będzie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu