Gwiazdy muzyki elektronicznej otwierają program Audioriver Festival 2024.

In Muzyka, Wydarzenia

Audioriver 2024 odbędzie się 12-14 lipca w Parku na Zdrowiu w Łodzi. W sprzedaży znajdują się karnety, a ich promocyjna pula jest dostępna tylko do końca dzisiejszego dnia! Najwyższy czas, by zaprezentować nazwiska osób, które wystąpią w tym roku na festiwalu, a jest to fantastycznie różnorodny przegląd scen, z których słynie festiwal. Na Audioriver 2024 pojawią się:175 BPM – ADAMFORMAT, BUHHAJ, GINEE
(PL) ☼ Argy (GR) ☼ Bambi Uzi (PL) ☼ The Caracal Project (FR) ☼ Dixon (DE) ☼ Elderbrook (UK) ☼ Folamour A/V (FR) ☼ Joris Voorn live (NL) ☼ Metrik AV (UK) ☼ Miss Monique (UA) ☼ Oguz (TR/NL) ☼ Overmono (UK) ☼ Richie Hawtin (CA) ☼ Sara Landry (US) ☼ S.P.Y & Lowqui (BR/UK) ☼ WhoMadeWho live (DK) ☼ Wonter & MC Maniac (PL).

Wielbicieli klasyków muzyki tanecznej ucieszy na pewno przyjazd legend gatunku. RICHIE HAWTIN, kanadyjski weteran minimalu zaprezentuje pokaz maestrii i precyzji za konsoletą oraz technik wykonywanych z precyzją chirurga. Ponad dwadzieścia lat na holenderskiej scenie celebrować będzie JORIS VOORN, który również wystąpi live i to z zupełnie nowym show. Na Audioriver wraca też wieloletni numer jeden globalnych rankingów DJ-skich, DIXON, by ponownie oczarować swoją magiczną selekcją.

Jeśli chodzi o nowe twarze, najcięższe odmiany muzyki techno reprezentować będą SARA LANDRY i OGUZ. Zarówno Amerykanka, jak i Turek, święcą triumfy na scenie za sprawą potężnych, dynamicznych setów, które pozwalają wytańczyć wszelkie troski świata. Dla tych, którzy wolą bardziej pozytywne dźwięki zagra sensacja francuskiej sceny house’owej FOLAMOUR w specjalnym projekcie audiowizualnym i ukraińska gwiazda progressive house’u i melodic techno MISS MONIQUE.

Audioriver ogłasza pierwszych artystów


W najbardziej czułe nuty uderzy z kolei ELDERBROOK, który swoją ostatnią płytę poświęcił swoim dzieciom oraz ojcowskiej odpowiedzialności i zachwyca swoją wrażliwą wizją muzyki zakorzenionej w deep housie. Z nowymi piosenkami przyjedzie też duński synthpopowy zespół WHOMADEWHO, który w 2024 planuje wydać nowy materiał. Swój pierwszy występ w Polsce po premierze debiutanckiego albumu zagra w Łodzi duet OVERMONO, który brytyjską muzykę klubową łączy z coraz odważniejszymi ciągotami w stronę r&b.

A skoro mowa o brytyjskich brzmieniach, to w Łodzi nie mogło zabraknąć headlinerów ze sceny drum & bass. Do Łodzi przyjedzie z live AV setem METRIK, gwiazda drugiej, bardziej melodyjnej fali gatunku. W drumowym programie znalazło się też miejsce dla jego kolegi z wytwórni Hospital, czyli S.P.Y, który wystąpi wspólnie z LOWQUIM, MC z Londynu. Skład uzupełnia powracający do zdrowia THE CARACAL PROJECT, młody Francuz eksperymentujący z ramami gatunku.

Przeprowadzka do Łodzi nie byłaby możliwa bez zaangażowania przewodników po polskiej stolicy muzyki elektronicznej. Wystąpi chociażby wieloletni promotor i uznany DJ z lokalnej sceny, WONTER, który wyjdzie na scenę wspólnie z MC MANIAKIEM. Młodsze pokolenie reprezentować będzie BAMBI UZI. Pojawi się też oczywiście ekipa 175 BPM, która po zeszłorocznej owocnej współpracy wciąż jest zaangażowana w promocję gatunku na festiwalu i przygotowuje specjalny set we trójkę.

Do 22 stycznia za pośrednictwem platform Biletomat i eBilet dostępna jest promocyjna pula karnetów w cenie 460 złotych za dwudniową wejściówkę i 590 złotych za trzydniową. Bilety jednodniowe zostaną wprowadzone po ogłoszeniu podziału wykonawców na dni. Więcej informacji na stronie audioriver.pl/bilety.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu