BROADWAY PRODUCTIONS & BROADWAY MUSICAL SCHOOL zaprasza na musical Kalyani [patronat medialny]

In Muzyka, Wydarzenia

17 lutego 2024 roku w Warszawie, BROADWAY PRODUCTIONS wraz z Broadway Musical School wystawi w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” autorski musical Kalyani. A nasz portal został partnerem medialnym wydarzenia. Partnerem został także lider na rynku globalnym w zakresie edukacji językowej – EF Education First.

Broadway Musical School to największa szkoła musicalowa dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. To również doświadczony producent spektakli musicalowych działający pod brandem Broadway Productions od lat produkujący musicale na najwyższym poziomie artystycznym i realizatorskim. Od 2015 roku BROADWAY PRODUCTIONS wraz z Broadway Musical School wyprodukowali i wystawili pięć pełnometrażowych, autorskich musicali. Były to: „Bitwa o Broadway”, „Saturday”, „Kalyani”, „Cudowne Marzenia” oraz „Broadway Show”, w których główne role odgrywali uczniowie szkoły z udziałem obsady dorosłej – instruktorów szkoły.

Tym razem twórca spektaklu i dyrektor artystyczny Broadway Musical School – Tomasz Godzisz, zaangażował do produkcji musicalu „Kalyani” profesjonalnych aktorów. Premiera musicalu odbędzie się 17 lutego 2024 roku w Warszawie w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Kolejne spektakle zostaną zaprezentowane: 18 i 19 lutego również w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”; 27 i 28 lutego w krakowskim teatrze Variete; 19 i 20 marca oraz 23 i 24 kwietnia w warszawskim Teatrze Palladium.

 „Kalyani” to pełna magii i czarów historia starożytnego plemienia Tanaho. To baśń o uniwersalnych, niekwestionowanych wartościach takich jak: przyjaźń, miłość, lojalność czy oddanie.

Akcja musicalu rozgrywa się krainie ludu Tanaho, gdzie w rodzinie Wodza rodzi się dziecko – córka Kalyani. Jej radosne i beztroskie dzieciństwo przerywa przepowiednia, mówiąca o tym, że przyszły wybranek serca Kalyani pozbawi lud swojego wodza. Rodzice dziewczynki Asante i Shantani postawiają odesłać córkę do krainy wojowników Koa, gdzie nieobciążona przepowiednią będzie mogła dorosnąć i założyć rodzinę, bez obawy o życie ojca. Czy decyzja wodza i jego żony oddali widmo przepowiedni a Kalyani będzie szczęśliwa? Czy miłość pokona czyhające zło?

Bilety do nabycia na www.kalyani.pl

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu