Sydney Sweeney jako zakonnica w horrorze „Niepokalana”. Film w kinach od 26 kwietnia. Zobacz zwiastun i plakat!

In Kino

Niepokalana” (tyt. oryg. „Immaculate”) to trzymający w napięciu horror o cudzie, który przeradza się w koszmar. W młodą zakonnicę, która jest główną bohaterką produkcji, wciela się Sydney Sweeney, gwiazda filmu „To nie tylko Ty” oraz seriali: „Reality”, „Euforia” i „Biały Lotos” dwukrotnie nominowana do Emmy.

Do sieci trafił właśnie zwiastun i plakat, promujące opowieść, której akcja toczy się za murami klasztoru. W „Niepokalanej” dzieją się historie wykraczające poza zdrowy rozsądek i ujawniające nieznaną naturę zła. Główna bohaterka będzie musiała sobie odpowiedzieć na kluczowe pytanie: czy została wybrana przez Boga czy przez Szatana?

Bycie aktorką to było moje marzenie od dziecka. Biorę udział w castingach, odkąd skończyłam jedenaście lat. Brałam udział w przesłuchaniach do ok. 100 projektów filmowych i serialowych. Często później zastanawiałam się, czy ktoś się moją grą zainteresował i w ogóle to oglądał – przyznała w rozmowie z „Vogue” 26-letnia gwiazda. – Teraz staram się skupiać na kolejnych aktorskich wyzwaniach. Mam szczęście do ludzi i nie brakuje mi propozycji, takich jak rola siostry Cecilii w „Niepokalanej” – dodała.

O filmie

W „Niepokalanej” młoda i pełna wiary zakonnica Cecilia trafia do włoskiego klasztoru, położonego w malowniczej okolicy. Miejsce jest wręcz niepokojąco piękne, a księża i zakonnice nienaturalnie życzliwi.

Cecilia od początku ma poczucie, że nie znalazła się tu przypadkiem, i że prawdziwa natura tego miejsca jest pilnie strzeżonym sekretem. Gdy odkrywa, że jest w ciąży, a lekarz potwierdza niepokalane poczęcie, w klasztorze zaczyna się mówić o cudzie.

Kobieta ma wrażenie, że jej ciąża dla niektórych księży nie jest zaskoczeniem, a strach, który dostrzega w oczach innych zakonnic, każe jej sądzić, że z tym miejscem wiąże się przerażająca tajemnica. Dziwne obrzędy odprawiane w klasztorze, ciągła kontrola pod pozorem troski, tajemnicze zniknięcia młodych zakonnic i nieustające poczucie czyjejś obecności uświadamiają Cecilii, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.

Oprócz Sydney Sweeney w „Niepokalanej” zobaczymy, m.in.: Alvaro Morte („Dom z papieru” – serial, „Koło czasu” – serial, „Walizka”), Simona Tabasco („Biały Lotos” – serial, „Lunapark” – serial”) i Bernadetta Porcaroli („18 prezentów”, „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, „Amanda”).

Horror wyreżyserował Michael Mohan („Kiedy nikt nie patrzy”, „Dobra partia”). Autorem scenariusza jest Andrew Lobel.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu