Karolina Szczurowska prezentuje nowy singiel! Z tym numerem chciała wystartować w preselekcjach do konkursu Eurowizji!

In Muzyka

Karolina Szczurowska zaskakuje swoich fanów kolejnym singlem, który wyznacza nowy kierunek w jej twórczości. Utwór ten, zatytułowany „Tyle barw”, powstał we współpracy z producentem Maciejem Puchalskim, znanym m.in. jako twórca zeszłorocznego eurowizyjnego przeboju „Solo” Blanki oraz hitu Darii „Paranoia”.

Pomimo początkowych planów zgłoszenia singla do tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, Karolina zdecydowała się zrezygnować z udziału ze względu na wewnętrzny wybór Telewizji Polskiej. Artystka wyznała, że piosenka została stworzona z myślą o emocjach związanych z preselekcjami i samym konkursem Eurowizji, które są niezwykle istotne dla fanów tego wydarzenia.

Nowy singiel Karoliny Szczurowskiej stanowi nowe wyzwanie artystyczne dla niej samej. Przesycony elektronicznymi brzmieniami, które dotychczas nie były typowe dla twórczości artystki, numer ten prezentuje świeże podejście do jej muzyki. Współpraca z nowym producentem nadaje singlowi dodatkowego pazura i unikalnego charakteru.

fot.materiały prasowe

Ten numer jest dla mnie czymś przełomowym. Nigdy dotąd nie poruszałam w moich piosenkach tematu siły kobiet w taki sposób. Chciałam opowiedzieć o momencie w życiu, kiedy przestajemy skupiać się na naszych wadach i problemach, a zaczynamy doceniać siebie takimi, jakimi jesteśmy. W dzisiejszym świecie, pełnym zmieniającego się kanonu piękna i kompleksów, trudno o to docenienie. Chciałam przez tę piosenkę przypomnieć nam kobietom, że to w nas tkwi siła, i każda z nas jest piękna, zasługując na uznanie samej siebie. Ważne jest mieć obok siebie kogoś, kto wspólnie z nami odkrywa bogactwo świata i różnorodność barw, jakie niesie, ale kluczem jest to, że wszystko zaczyna się od nas samych. Nasze wewnętrzne piękno przyciąga do nas odpowiednie osoby. Aby je odkryć, trzeba najpierw nauczyć się cenić siebie” – wspomina Karolina.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu