Pierwszy radiowy serial kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie w Empik Go

In Audiobooki

Dwóch cenionych pisarzy, najpopularniejszy reżyser seriali audio i plejada aktorów. „Niech to usłyszą” to będzie niekwestionowany hit tej jesieni. Serialu od 26 września można posłuchać na antenie Radia Zet, a także od 1 października w aplikacji Empik Go.

Wojciech Chmielarz oraz Jakub Ćwiek na specjalne zaproszenie radiostacji przygotowali scenariusz kryminału, którego akcja rozgrywa się m.in. w redakcji popularnej rozgłośni muzycznej. Dwaj popularni pisarze skonstruowali intrygę, której finał zaskoczy niejednego słuchacza. „Niech to usłyszą” to serial o radiowo-muzycznym rodowodzie. W obsadzie obok znakomitych aktorów (Damięcki, Grabowski, Gorczyca, Boberek, Gelner, Pesta) będzie można usłyszeć Margaret i Dodę, a także Roberta Makłowicza, który wciela się w gwiazdora programów kulinarnych Macieja Łosia. Znanym nazwiskom towarzyszą dziennikarze popularnej radiostacji. Całość wyreżyserował i wyprodukował Krzysztof Czeczot i agencja Make It. To pierwsza tego typu współpraca na rynku wydawniczym. O jej fenomenie opowiada Paweł Heba, Dyrektor Kreatywny Empik Go:

Jesteśmy zachwyceni pomysłem Radia Zet na przywrócenie i odświeżenie formuły serialu radiowego. W dobie wzrastającej popularności treści audio, w tym aktorskich seriali i słuchowisk, radio ponownie może stać się platformą dla takich produkcji. „Niech to usłyszą” jest jednak serialem na miarę dzisiejszych czasów – to nowoczesne podejście zarówno w zakresie scenariusza jak i realizacji audio. To oczywiście projekt bardzo bliski Empik Go – takie produkcje realizujemy z powodzeniem dla naszych subskrybentów. Naturalne wydawało nam się połączenie sił z Radiem Zet i udział w promocji serialu oraz z jego dystrybucją w aplikacji Empik Go.

Pierwszy radiowy serial kryminalny w Empik GO

Historia porwanej piosenkarki oraz dziennikarskie śledztwo stały się osią wydarzeń dla „Niech to usłyszą”. Pierwszy radiowy serial kryminalny to porażająca opowieść o wydarzeniach z przeszłości, które w nieodwracalny sposób mogą wpłynąć na przyszłość. Jedną z głównych bohaterek jest popularna piosenkarka Maggie, która pada ofiarą porwania. Okazuje się jednak, że to, co spotkało artystkę ma swoje korzenie w dalekiej przeszłości i morderstwie sprzed 30 lat. Audio serial Ćwieka i Chmielarza to idealna propozycja dla fanów kryminałów, ale także radiowych słuchowisk sprzed lat.

Serial „Niech to usłyszą” będzie emitowany na antenie Radia Zet od 26 września do 18 listopada, od poniedziałku do piątku po godz. 22:00. Przez 8 tygodni usłyszymy 40 odcinków. Wszystkich, którym nie uda się odsłuchać odcinków w tygodniu na antenie radia, zapraszamy w każdą sobotę do aplikacji Empik Go, gdzie będzie można posłuchać ponadgodzinnych odcinków stanowiących podsumowanie 5 krótkich historii emitowanych na antenie radiostacji. Strona serialu audio: https://www.empik.com/go/niech-to-uslysza

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu