SUPERSIOSTRY” – PREMIERA Z UDZIAŁEM GWIAZD, FILM W KINACH JUŻ OD PIĄTKU [FOTO I WYWIADY Z TWÓRCAMI I OBSADĄ]

In Kino, Wywiady

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Supersiostry” w reżyserii Macieja Barczewskiego z udziałem twórców i zaproszonych gości. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Katarzyna Gałązka, Karolina Bruchnicka, Mateusz Kościukiewicz, Marek Kalita, Grzegorz Damięcki i Tymek Frączek. Wciągająca, pełna akcji i efektów specjalnych opowieść science fiction „Supersiostry” w kinach już od piątku.

Utalentowane wschodzące gwiazdy i uznani aktorzy. Efekty specjalne od twórców takich hitów jak „Aladyn” czy „Dżentelmeni” Guya Ritchiego. To wszystko widzowie mogli podziwiać podczas seansu premierowego filmu „Supersiostry”. Na czerwonym dywanie poza obsadą i twórcami pojawili się liczni goście, wśród nich wykonawczynie piosenki promującej film – Diiya i Faustyna Maciejczuk.

Usłyszycie wywiady m.in. Katarzyną Gałązką, Karoliną Bruchnicką oraz reżyserem Maciejem Barczewskim, którzy opowiedzą o wyzwaniach i emocjach związanych z pracą nad projektem. Dowiemy się, jak aktorzy radzili sobie z wcielaniem w postacie posiadające supermoce i jakie przesłania chcieli przekazać poprzez swoje role.

Nie przegapcie tej fascynującej historii o sile, odwadze i siostrzanej więzi, która ma szansę nie tylko zachwycić, ale i zainspirować widzów do odkrywania własnych, ukrytych mocy.

A o czym opowiada film „Supersiostry”? Nastoletnia Ala (Katarzyna Gałązka) nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu (Grzegorz Damięcki), nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę (Karolina Bruchnicka), o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami – i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik (Marek Kalita) i jego niebezpieczny towarzysz Hektor (Mateusz Kościukiewicz) z tajnego Departamentu 92. Celem żołnierzy jest stworzenie potężnej broni nowej generacji. Aby ją zdobyć są w stanie wiele poświęcić, nawet życie sióstr. Czy po latach rozłąki Ala i Lena będą potrafiły połączyć siły i współpracować? Czy supersiostry ruszą na ratunek nie tylko sobie nawzajem, ale również światu? 

FOTORELACJA (fot.Michał Drymel)
fot. Adam Stępień Agencja Wyborcza

Rozmawiał : Kamil Dzikowski

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu