#wtonacjirozmowy.Wywiad z Izą Miłosz: Odkryj Magię 20. Edycji Jestem Vintage! – Targi i Festiwal w Elektrowni Powiśle”

In Wydarzenia, Wywiady

W weekend 8 i 9 czerwca Elektrownia Powiśle ponownie stanie się centrum mody i designu, goszcząc jubileuszową, 20. edycję znanych targów Jestem Vintage! Z okazji tej wyjątkowej rocznicy organizatorzy przygotowali rozbudowaną wersję wydarzenia, która z pewnością zadowoli wszystkich miłośników stylu retro.

Tegoroczna edycja wprowadza nowe atrakcje, w tym program kulturalny inspirowany przeszłością. Grupa Slow, odpowiedzialna za sukcesy takich inicjatyw jak Jestem Slow!, Jestem Vintage! i Jestem Organic!, zaprasza na pierwszy tego typu festiwal w Warszawie. To idealna okazja, by wzbogacić swoją kolekcję o unikalne przedmioty z dawnych lat lub zakochać się w modzie vintage!

Z okazji okrągłej rocznicy, organizatorzy z Grupy Slow przygotowali dla odwiedzających coś naprawdę wyjątkowego. Rozszerzona koncepcja wydarzenia obejmuje nie tylko szeroki wybór ubrań i dodatków vintage, ale także bogaty program kulturalny, który przeniesie uczestników w klimat minionych lat. W planie są pokazy mody, wieczorne kino plenerowe, potańcówki oraz DJ-sety z muzyką disco. To wszystko sprawia, że Vintage Festiwal stanie się nie tylko miejscem zakupów, ale także świętem stylu i dobrej zabawy.

Na szczególną uwagę zasługuje również Strefa Ambasadorów, gdzie będzie można spotkać znanych kolekcjonerów mody vintage, podziwiać ich unikalne kolekcje i zaczerpnąć inspiracji. To doskonała okazja, by wzbogacić swoją garderobę o niepowtarzalne perełki oraz nawiązać nowe znajomości w środowisku entuzjastów retro.

Aby dowiedzieć się więcej rozmawiamy z Izą Miłosz, jedną z organizatorek i pasjonatek mody vintage, która opowie nam o kulisach przygotowań do festiwalu, tajemnicach udanych zakupów vintage oraz o tym, co najbardziej fascynuje ją w modzie minionych dekad.
https://open.spotify.com/episode/1PbibAwXaux99s1vDTGbOx

Iza Miłosz, współzałożycielka Grupy Slow. Inicjatorka projektów Jestem Slow, Jestem Vintage, Jestem Organic oraz Festiwal Oddechu. Od 9 lat współtworzy przestrzeń do działań świadomościowych. Propagatorka ruchu Slow gdzie BYĆ znaczy dużo więcej niż MIEĆ. Kobieta w drodze, podążająca ścieżką serca. Od lat praktykująca uważność w życiu codziennym. Z ciekawością odkrywa małe polskie manufaktury, lokalnych rzemieślników i stare zawody. Z radością inspiruje innych do działań wspierających zrównoważoną konsumpcję. Fascynuje ją holistyczne podejście do człowieka, pracuje również w przestrzeni rozwoju osobistego. Jest praktykiem Soul Body Fusion® i Kodu Emocji.

też kilka informacji nt. samego wydarzenia: 

  • Targi Jestem Vintage – okrągła, 20 edycja!
  • Plenerowe kino 
  • Wieczorna Potańcówka 
  •  Pinup Girls (specjalne stoisko, zakupy, usługi, pokaz mody)
  • Moda Vintage (pokazy stylizacji)
  •  Vintage (sety DJ’skie na dziedzińcu)

Co zobaczyć można na samych targach?

  • ponad 60 butików vintage z całej Polski
  •  paręnaście tysięcy produktów z ubiegłych lat i epok
  • parę tysięcy Gości targów
  • 2 dni szperania i szukania perełek!

Kiedy i gdzie?

8-9 czerwca

 Elektrownia Powiśle, Warszawa

 Sobota: 11:00 – 21:00, Niedziela: 11:00 – 19:15

Wstęp bezpłatny!

Można przyjść z pupilem

Rozmawiał : Kamil Dzikowski

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu