Nowości HBO Film Babka reż. Paul Weitz

In Kino, Recenzje
Nowości HBO Film Babka

Nowości HBO Film Babka reż. Paul Weitz

Już od dziś w zakładce Nowości HBO Film Babka (Grandma), którego reżyserem i twórcą jest nominowany do Oscara Paul Weitz, autor takich obrazów jak „American Pie”, czy „Był sobie chłopiec”. Tę produkcje możemy oglądać od dnia dzisiejszego (17.07.2017r.) do 29.09.2017. Film trwa 75 min, co jest w jego przypadku bardzo dobrym posunięciem, ponieważ film porusza bardzo wiele trudnych wątków i oglądanie go w dłuższym czasie, mogłoby okazać się męczące. Jest polski lektor.

Nowości HBO Film Babka

Nowości HBO – Film Babka Elle Reid (Lily Tomlin) jest charyzmatyczną poetką, która stara się ułożyć swoje życie po śmierci długoletniej, ukochanej partnerki. W wyniku straty kobieta popada w romanse i trudności finansowe. Pewnego dnia do jej drzwi puka wnuczka Sage (Julia Garner), która szuka pomocy finansowej. Wnuczka jest w ciąży i potrzebuje pieniędzy na aborcję, nie chce prosić o nie matkę. Kobiety zaczynają poszukiwać pieniędzy.

Jest to inteligentna opowieść o trzech pokoleniach kobiet z jednej rodziny. Przedstawia trudne tematy rodzinne kobiet, o których po prostu w naszych czasach się nie mówi (stosunek do matek, córek, nieplanowane ciąże). Babka jest też przedstawicielem biseksualistów, swoje życie po jakimś czasie zaczęła prowadzić tylko i wyłącznie z kobietami. Nadaje to feministycznego humoru do tego filmu. No i obraz porusza najtrudniejszy temat dla kobiet – aborcję. Trudne życiowe wybory, z którymi zmagają się bohaterki, bardzo łatwo przenikają do nas w trakcie oglądania tego filmu. Bardzo dobre kino, idealne na nie za długi wieczór (75min) z dobrymi morałami, dla każdego.

 

Pancerni i pies! Galeria filmowych twardzieli i ich słynnych czworonogów.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pulsujące techno w MCK – ElektroKlub V!

Juan Atkins dj set Steve Bug dj set Ø dj set Max Cooper live AV Chino & JD_Video

Read More...

Diablo. „Wyścig o wszystko” – krótka fotorelacja z imprezy

14 stycznia w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu DIABLO. WYŚCIG O WSZYSTKO W  premierze filmu udział wzięli m.in.: Tomasz Włosok, Karolina

Read More...

Sztuka w biurze

Nowoczesne firmy oraz instytucje coraz częściej przywiązują wagę do wystroju wnętrz biurowych. Wielkie korporacje i banki od lat kolekcjonują

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu