Nowy numer 2sher’a, prosto z jego kompilacji!

In Muzyka

W ostatnim czasie dużo dzieje się w studio Wojciecha Tuszyńskiego aka. 2sher, mieszkającego aktualnie w Londynie. 19 marca premierę będzie miała jego autorska kompilacja ‚Phatball Vol. 2’ wydana w stworzonym przez niego labelu – Phatbull, który radzi sobie coraz lepiej na arenie międzynarodowej!

Na kompilacji znalazły się utwory, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy, najbardziej przypadły do gustu fanom ‚byka’. Poniżej przedstawiamy tracklistę wydawnictwa, w której znajdują się między innymi tacy artyści jak: Nitrous Oxide, Martin Graff, Tom8, Francesco Fruci, Patric Arcee, Tioan no i oczywiście sam 2sher.

Singlem promującym całe wydawnictwo jest utwór ‚Take Me Back’ z tajemniczym męskim wokalem. Kompozycja zostanie wydana niespełna miesiąc później – bo już 16 kwietnia!

Wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami ze studia Wojtka, jak i jego wytwórni polecamy jego autorską audycję ‚Phatlive’, która jest emitowana regularnie w londyńskiej rozgłośni radiowej ‚House 559’.

SOCIAL MEDIA:
http://2shermusic.net
http://facebook.com/2shermusic
http://twitter.com/2shermusic
http://instagram.com/2shermusic
http://youtube.com/2shermusic

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nowości Wydawnictwa FoxGames: DECIPHER

Już 2 czerwca swoją premierę bedzie miała gra Decipher. Gra, która sprawdzi się zarówno na młodzieżowej imprezie jak i

Read More...

Powiernik Mieczy [Kroniki Mroku t.1]

Już 11 czerwca premierę będzie miała książka Kel Kade „Powiernik Mroku”.  Jest to epickie fantasy kategorii „czystej, fantastycznej

Read More...

Ukraina! 6. Festiwal Filmowy: konkurs filmów krótkometrażowych i pierwsze zapowiedzi programowe

Ukraina! 6. Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 21-28 października w Warszawie, a następnie przeniesie się do sieci. W tym roku,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu